Konstytucja to artykuł pierwszej potrzeby. Manifestacja we Wrocławiu

Konstytucja jest towarem pierwszej potrzeby i wartością, którą handlować nie wolno. Dlatego w święto Konstytucji 3 maja, na placu Wolności we Wrocławiu, Obywatele RP organizują manifestację w obronie konstytucji

Manifestacja ma być apelem do posłów, by pod pretekstem walki z pandemią, przy pomocy sprzecznych z Konstytucją ustaw, nie zastępowali wolnych, bezpośrednich, powszechnych i tajnych wyborów prezydenckich farsą, która wyczerpuje przesłanki zamachu stanu


W niedzielę 3 maja Obywatele RP staną więc o godz. 16.30 na wrocławskim pl. Wolności z kartkami z napisem KONSTYTUCJA!

To artykuł pierwszej potrzeby zawsze, a teraz w sposób szczególny trzeba o tym przypominać. Teraz to najwyższe prawo Rzeczypospolitej jest deptane, a zagwarantowane w nim prawa i wolności obywatelskie są nam odbierane – uważają Obywatele RP.

Protestować będą zachowując zalecenia przeciwdziałające rozprzestrzenianiu się epidemii: w maseczkach i zachowując wymagane odległości między sobą 2 m.

O autorze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Głosy w dyskusji

Wybory już za:

Dni
Godzin
Minut
Sekund

Znaczenie „partyjnego programu”

Wygrane kampanie PiSu w praktyce uruchamiały spontaniczne działania oddolne (by użyć ukochanego słowa z czasów „Solidarności”) nie tylko działaczy partyjnych, ale bardziej zaangażowanych wyborców PiSu. Program najwyraźniej do nich przemawiał i zostawiał miejsce na włączenie się w akcję za własną partią.

Czytaj »