Panel Concilium Civitas. Demokracja testowana przez pandemię

Zarezerwuj czas i uprzedź znajomych – zachęca Concilium Civitas i zaprasza w czwartek 16 kwietnia o godz. 18.30 na wielką wirtualną debatę

Dyskutować będą członkowie Concilium Civitas: prof. Nina Witoszek (Uniwersytet w Oslo), prof. Grzegorz Ekiert (Uniwersytet Harvarda), prof. Adam Przeworski (Uniwersytet Nowojorski) i prof. Wojciech Sadurski (Uniwersytet w Sydney). Panel poprowadzi Jacek Żakowski (Tygodnik Polityka, Collegium Civitas).

Debata będzie dostępna na stronie Wyborcza.pl i fanpage’u Concilium Civitas. Po debacie zaplanowana jest dyskusja z udziałem wirtualnej publiczności.

Zadawanie pytań możliwe będzie za pośrednictwem platformy Zoom, po zarejestrowaniu się pod adresem: kk2019@civitas.edu.pl. Liczba miejsc na platformie jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Panel oglądać będzie mógł każdy m.in. na wyborcza.pl, Facebooku Wyborczej i Concilium Civitas.

O autorze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Głosy w dyskusji

Wybory już za:

Dni
Godzin
Minut
Sekund

Znaczenie „partyjnego programu”

Wygrane kampanie PiSu w praktyce uruchamiały spontaniczne działania oddolne (by użyć ukochanego słowa z czasów „Solidarności”) nie tylko działaczy partyjnych, ale bardziej zaangażowanych wyborców PiSu. Program najwyraźniej do nich przemawiał i zostawiał miejsce na włączenie się w akcję za własną partią.

Czytaj »