Szaleństwo Krzysztofa Skiby

Muzyk, performer, kpiarz...

Szaleństwo Krzysztofa Skiby

Amerykańskie jaja


Amerykańskie jaja muszą być większe, bo w Ameryce wszystko jest większe. Nie tylko jaja, także problemy

Sceny z Waszyngtonu, w których tłum podburzony przez Trumpa wdziera się na Kapitol i nie zgadzając się z wynikiem wyborów protestuje, mogą nam wiele dać do myślenia. Już teraz wiemy przynajmniej, jak u nas zachowa się PiS po przegranych wyborach. Trzeba będzie nie tylko taczki i beczkę śmiechu szykować. Kaftany też się przydadzą.

Wydarzenia w USA są bez precedensu. Po raz pierwszy od 220 lat, amerykański prezydent, który sromotnie przegrał wybory, nie chce pokojowo przekazać władzy.


ZOBACZ TAKŻE: Abonament na demokrację


A pamiętacie jak za „pierwszego PiS-u” w 2007 ludzie Kaczyńskiego opuszczali ciepłe jeszcze gabinety rządowe? Ja pamiętam. Afronty, fochy, nieskrywana pogarda dla następców. Jarosław był zbyt dumny, by osobiście przekazać swój gabinet i w jego imieniu czynił to jakiś pomniejszy urzędnik.

To nie tylko złamanie obyczaju. To dziecinny brak zgody na przegraną. Tylko dziecko nie kapuje, że zabawa się skończyła i czas oddać zabawki. Trump robi to samo, tylko z o wiele większym hukiem. Ktoś napisał, że USA to właściwie kraj trzeciego świata, ale za to z torebką od Gucciego. Oby Polska po rządach PiS nie okazała się Białorusią z workiem na ziemniaki.

Całą sytuacją zszokowani są nawet trzej królowie plus baca z Big Cyca (patrz zdjęcie), którzy z wrażenia zatrzasnęli się od wczoraj w stajence.

fot. Facebook/Krzysztof Skiba

O autorze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Niech nie ulecą poprzednie myśli Krzysztofa Skiby

Ostatnia reduta

Propagandyści z TVP, którzy w 2015 zajęli miejsca dziennikarzy z TVP, twierdzą, że nie opuszczą

Czytaj »

Zlot

W Pałacu Kultury w Warszawie z wielką pompą odbył się kolejny Zlot Osób i Zjawisk

Czytaj »

Generalnie jest słabo

Według Google Trends Chopen i Skiba są w kłopotach...

Skoro jest aż tak paskudnie

To może chociaż
Wesprzeć Obywateli.News, co?