Szaleństwo Krzysztofa Skiby

Muzyk, performer, kpiarz...

Szaleństwo Krzysztofa Skiby

Czas na stare kaski

Władza podobnie jak koza (Nostra) jest wszystkożerna. PiS zjadł już wszystkie urzędy w państwie, Trybunał Konstytucyjny, rady nadzorcze, gazety lokalne, prokuraturę, a nawet Sanepid i Trójkę, a teraz chce połknąć TVN, więc czas powoli na stare kaski, bo PRL wraca (patrz fotka)

W mediach będą już tylko wazeliniarze rządu i sobowtór dmuchanego balona, czyli Tomasz Sakiewicz i jego Gazeta Prze Polska. Perukarz z Grójca poseł Marek Suski, twierdzi że TVN powinien się uczyć jak chwalić Jarosława od TVP Info.

Z pewnością niedościgłym wzorem dla przekazu medialnego TVP, jest telewizja Kim Dzong Una z Korei Północnej, tam gdy ludzie jedzą z głodu trawę, telewizja podaje informację, że przeszli na zdrową, wegetariańską dietę.

fot: Szymon Krasnolud Puszkiewicz

Społeczeństwo nie będzie walczyć o niezależne media, bo ma w tej chwili wakacje. PiS wszystkie zamachy na wolność przeprowadza zawsze w wakacje, bo latem naród wolniej myśli, a teraz od tych upałów to już wcale. I może się zdarzyć tak, że po powrocie z urlopu zamiast Polski będzie tu kołchoz Prezesa wzorowany na uroczym modelu mediów z Białorusi.

Jedyne co naród ze zdziwieniem dostrzega, to galopujący wzrost cen, ale to już spocone intensywnym myśleniem głowy ludzi pana Kurskiego wytłumaczą ludowi, za miliardy zabrane społeczeństwu na rządowe media, że to wina Tuska i Unii Europejskiej.

Na okrasę postraszy się polski ludek LGBT, uchodźcami, łysymi i garbatymi, Antifą czy co tam wymyślą na poczekaniu, sypnie groszem na ochłapy dla emerytów i dalej będzie można wysysać z kasy Polskę, jak sołtys Głódź flaszkę przy niedzieli.

O autorze

1 thought on “Czas na stare kaski

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Niech nie ulecą poprzednie myśli Krzysztofa Skiby

Ostatnia reduta

Propagandyści z TVP, którzy w 2015 zajęli miejsca dziennikarzy z TVP, twierdzą, że nie opuszczą

Czytaj »

Zlot

W Pałacu Kultury w Warszawie z wielką pompą odbył się kolejny Zlot Osób i Zjawisk

Czytaj »

Generalnie jest słabo

Według Google Trends Chopen i Skiba są w kłopotach...

Skoro jest aż tak paskudnie

To może chociaż
Wesprzeć Obywateli.News, co?