Szaleństwo Krzysztofa Skiby

Muzyk, performer, kpiarz...

Szaleństwo Krzysztofa Skiby

Fatalne jaja

Michaił Bułhakow napisał kiedyś fantastyczne opowiadanie pod tytułem „Fatalne jaja”. W naukowym laboratorium eksperyment naukowy wymyka się spod kontroli. Jaja węża atakują naukowców i fatalnie się mutują atakując świat

To oczywiście metafora komunizmu i Rosji. Myślę, że nasz polski eksperyment z PiS, też zaczyna wymykać się spod kontroli.

Dopóki budowali sobie pałace, robili wałki finansowe, majątki przepisywali na żony, wyciągali z budżetu kasę przez dziwne fundacje, pchali miliardy na Rydzyka i faszystowskie bojówki, można było to uznać za część składową ich polityki polegającej na napychaniu kabzy i budowaniu bezpiecznego zaplecza na własne tyłki. Teraz coraz głośniej mówią o wyjściu z Unii i wcale się z tym nie kryją. Partia 73-letniego starca, który chodzi w dwóch różnych butach, chce pociągnąć Polskę starym i znanym tragicznym szlakiem, czyli skłóceniem nas ze wszystkimi wokół.

PRZECZYTAJ TAKŻE: Kosmicznie radośni

Trwa wojna u naszych granic. Putin zaatakował Ukrainę i ma wielki apetyt na Litwę, Łotwę i Polskę. Tymczasem rząd PiS prowadzi absurdalne spory z Unią i wizja pożarcia nas przez Wschodnie Monstrum robi się całkiem realna.

Błaszczak nakupował, co prawda, uzbrojenia jak nigdy wcześniej, ale nawet gdy każdy Polak będzie miał u siebie w domu wyrzutnię rakiet, to oczywistym jest, że sami sobie wobec potęgi Rosji śpiącej na gazie nie poradzimy. Sami to my możemy sobie pokrzyczeć i pogmerać palcem w dziurawym bucie.

Rządy PiS nawiązują do najgorszych wzorców w Polskiej historii. Absolutny prymat interesu partyjnego nad interesem kraju. Prywata nad dobrem wspólnym. Aby utrzymać się u władzy będą toczyć pianę z ust i wojnę z całym światem. W ileż to niepotrzebnych konfliktów nas wpakowali?

ZOBACZ TAKŻE: Jak odzyskać miliardy euro – poradnik dla dr hab. Manowskiej i rządzących

Przecież jeszcze całkiem niedawno kibicowali Trumpowi. Temu, który dziś podziwia Rosję i jej jawnie kibicuje. Stary wariat Rosiewicz śpiewał piosenki na część Trumpa, a elita PiS klękała przed nim jak przed prorokiem. Prezydent Duda ociągał się z gratulacjami dla Joe Bidena, z racji swej durnej sympatii do Trumpa. Ładnie byśmy dziś wyglądali, gdyby Donald z Florydy wygrał wybory. Cwaniak Trump nie dałby ani dolara na broń dla Ukrainy i dziś ruskie wojska byłyby już w Rzeszowie.

Notowania im spadają jak kurs marmolady na tokijskiej giełdzie. Chcą więc wyprowadzić Polskę z Unii, by móc potem bez zahamowań fałszować wybory i dalej doić państwo w swoim stylu.

Żoliborski sklerotyk, który twierdzi, że euro jest po trzy złote, ciągnie Polskę w otchłań osamotnienia i rozpaczy. Już kilka razy w historii byliśmy tak skłóceni i rozszarpani wewnętrznie przez magnaterię i opłacanych agentów, co skończyło się rozbiorem państwa i w konsekwencji zniknięciem Polski z mapy Europy.

Zabierzmy tym patałachom kraj, bo fatalne, wewnętrzne jaja już atakują.

O autorze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Niech nie ulecą poprzednie myśli Krzysztofa Skiby

Ostatnia reduta

Propagandyści z TVP, którzy w 2015 zajęli miejsca dziennikarzy z TVP, twierdzą, że nie opuszczą

Czytaj »

Zlot

W Pałacu Kultury w Warszawie z wielką pompą odbył się kolejny Zlot Osób i Zjawisk

Czytaj »

Generalnie jest słabo

Według Google Trends Chopen i Skiba są w kłopotach...

Skoro jest aż tak paskudnie

To może chociaż
Wesprzeć Obywateli.News, co?