Szaleństwo Krzysztofa Skiby

Muzyk, performer, kpiarz...

Szaleństwo Krzysztofa Skiby

Grzyb a sprawa polska

Okazuje się, że nawet grzyby można wciągnąć do polityki. Kaczyński straszy, że Unia zakaże zbierania grzybów. A Polacy przecież uwielbiają grzyby. I na tym polega nasza wolność. Na prawie do zbierania grzybów

Mówi to człowiek, który nigdy na grzybach nie był i pewnie miałby kłopot z rozróżnieniem maślaka od podgrzybka. Gdyby tak wysłać prezesa o świcie na grzyby, to zgubiłby się w lesie przy pierwszym zagajniku.

Kaczelnik nawet do toalety chodzi z ochroną, a co dopiero w knieje. Jemu trzeba by zbudować drzwi do lasu, to może znalazłby wyjście.

Najnowsze badania wykazują, że partia Jarosława już jest w lesie i to nim ludzie poszli na grzyby. Stąd te dramatyczne histerie i wciąganie grzybobrania w politykę. PiS ma wielkie możliwości i potrafi wszystko zepsuć. Nawet frajdę ze zbierania grzybów.

Teraz, gdy wyborcy pójdą na grzyby, dzięki manipulacjom Starego Grzyba, będą myśleli, że walczą z Niemcami i Unią Europejską. Jesienią musimy te partie zbiorowo wysłać na grzyby. Po twarzach Brudzińskich, Błaszczaków, Suskich i Sasinów widać, że lubują się tylko w tych mocno trujących.

Rysunek: Marcin Grabia

O autorze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Niech nie ulecą poprzednie myśli Krzysztofa Skiby

Ostatnia reduta

Propagandyści z TVP, którzy w 2015 zajęli miejsca dziennikarzy z TVP, twierdzą, że nie opuszczą

Czytaj »

Zlot

W Pałacu Kultury w Warszawie z wielką pompą odbył się kolejny Zlot Osób i Zjawisk

Czytaj »

Generalnie jest słabo

Według Google Trends Chopen i Skiba są w kłopotach...

Skoro jest aż tak paskudnie

To może chociaż
Wesprzeć Obywateli.News, co?