Szaleństwo Krzysztofa Skiby

Muzyk, performer, kpiarz...

Szaleństwo Krzysztofa Skiby

Interes Rydzyka

Okazuje się, że ciepłowniczy interes Rydzyka trzeba podgrzewać. Ciepełko, które dostarcza mieszkańcom Torunia geotermia Ojca Dyrektora (zbudowana kosztem 50 mln zł) jest zbyt słabe i wymaga podgrzewania kotłem gazowym

Tego typu operacja sprawia, że cały biznes jest tak opłacalny, jak sprzedaż lodów na Antarktydzie. Wiadomo już kto dopłaci do tego bubla. Dopłacą mieszkańcy Torunia płacąc wyższe rachunki za ogrzewanie. Jak podają media, ogrzewanie z błogosławionej geotermii jest o 500 procent droższe niż te, które do tej pory wytwarzało PGE Toruń.

Interes Rydzyka został otwarty z wielką pompą w październiku. Interesowi przyklaskiwały nie tylko siły nadprzyrodzone w postaci Ducha Świętego (biznesmen Tadeusz twierdził, że to wszystko dzieje się z „bożą pomocą”), ale także najwyższe władze państwowe i miejskie. Warto dodać, że do prywatnego biznesu, czyli zbudowania rydzykowej geotermii, sporo milionów dopłaciło państwo polskie z dotacji rządowych oraz Unia Europejska z funduszy na poprawę infrastruktury. Tak można żyć!

Czekamy na podgrzewanie kolejnych interesów pana w koloratce. Oto pomysły z których Ojciec Dyrektor powinien skorzystać, a władze Torunia z prezydentem Michałem Zalewskim aktywnie wspomagać.

  1. Toruńska Plantacja Bananów im. św. Matki Teresy z Kakluty. Tu podgrzewanie może być jeszcze większe niż w wypadku geotermii. Więc koszty milionowe, ale zysk w postaci świętych bananów nieoceniony.
  2. Gaj oliwny im. Lecha Kaczyńskiego. Jawna sugestia, by wkrótce byłego prezydenta ogłosić świętym. W tym wypadku koszty ogrzewania nie grają roli. Forsę można zabrać nawet szpitalom.
  3. Stok narciarski im. Andrzeja Dudy. Pierwszy Narciarz Kraju i Ostatni Raper Znad Wisły otworzy ten interes wraz z instruktorem narciarskim od Szumowskiego, który dorobił się na chińskich maseczkach bez atestu.
  4. Uniwersytet Pieprzenia O Niczym im. Mateusza Morawieckiego. Jest już jedna Wyższa Szkoła Ojca Dyrektora, ale ambicje są takie aby cały biznes szkolnictwa wyższego oddać w ręce Szmalownego Redemptorysty. Uczelnie otworzy przy pomocy korkociągu minister Czarnek.
  5. Aquapark czyli kompleks basenów i zjeżdżalni im. Jana Pawła II. Turystyczna atrakcja dla pielgrzymów połączona z hotelami, gabinetami SPA, saunami dla młodych chłopców oraz nocnymi klubami. Dyrektorem zarządzającym z ramienia Rydzyka będzie ulubieniec Macierewicza Bartłomiej Misiewicz oraz Daniel z Wadowic (wnuk cukiernika od papieskich kremówek) organizator słynnych orgii gejowskich w Brukseli, wizytowanych namiętnie przez prawicowych polityków z partii Orbana.

Mam nadzieję, że chociaż część z tych ambitnych planów zostanie zrealizowana, a państwo polskie i jej mieszkańcy, będą godni radośnie do nich dopłacać ze swoich kieszeni.

fot: koszulka autorstwa firmy Mr Gugu and Miss Go

O autorze

3 thoughts on “Interes Rydzyka

  1. Interes Rydzyka – Panie Skiba, uważaj Pan. To są oznaki zboczenia seksualnego, zajmowanie się genitaliami kapłana Rydzyka.

    PS.
    Komentowałem tylko tytuł. Treści pod takim tytułem nie chciało mi się czytać.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Niech nie ulecą poprzednie myśli Krzysztofa Skiby

Ostatnia reduta

Propagandyści z TVP, którzy w 2015 zajęli miejsca dziennikarzy z TVP, twierdzą, że nie opuszczą

Czytaj »

Zlot

W Pałacu Kultury w Warszawie z wielką pompą odbył się kolejny Zlot Osób i Zjawisk

Czytaj »

Generalnie jest słabo

Według Google Trends Chopen i Skiba są w kłopotach...

Skoro jest aż tak paskudnie

To może chociaż
Wesprzeć Obywateli.News, co?