Szaleństwo Krzysztofa Skiby

Muzyk, performer, kpiarz...

Szaleństwo Krzysztofa Skiby

Jaja na betonie

Zakończyły się piłkarskie mistrzostwa Euro, a w finale zmierzyły się Anglia i Włochy. Prezes podobno trzymał kciuki za Włochami i to nie z sentymentu, tylko z wyrachowania, bo we Włoszech podobnie jak u nas też rządzi mafia

Anglicy słabo strzelali karne, a winny jest temu kolor skóry, a nie umiejętności i doświadczenie. Przynajmniej tak uważa wybitny znawca kopania, doradca ministra Czarnka Mirosław Szumiłło, który stwierdził, że Anglików zgubiła poprawność polityczna, bo do rzutów karnych wystawili trzech czarnoskórych zawodników, z których żaden nie strzelił gola.

No cóż… mistrzostwa się skończyły, ale nie kończy się kompromitacja PiS.

Inny przyboczny ministra Czarnka, niejaki Paweł Skrzydlewski oznajmił, dzielnie machając swymi krótkimi skrzydełkami, że jednym z celów polskiej szkoły powinno być i tu cytuję „ugruntowanie dziewcząt do cnót niewieścich”.

Nie wiem skąd oni biorą tych swoich ekspertów, ale pewne jest z jakiejś mocno zakurzonej, średniowiecznej szafy, pełnej pajęczyn i pleśni podczaszkowej. Co do ugruntowania to podobno minister Czarnek już miesza emulsję i to we własnej głowie, by potem równo edukację gruntować. Tylko czy młodzież, a szczególnie bojowe dziewczęta, dadzą się władzy zabetonować na modłę strzelistych wyobrażeń doradców ministra o cnotach niewieścich?

Póki co, władzom samorządowym w ramach akcji betonoza udało się zabetonować kilka miast. Po wycięciu drzew w Skierniewicach na głównym placu został tylko beton, na którym można zrobić jajecznicę. Pewien młody człowiek z Krzeszowic usmażył jajecznicę na samym betonie, bo w upały jest on rozgrzany do ponad 60 stopni. Dawniej jaja były na BEKONIE dziś po skasowaniu zieleni mamy jaja na BETONIE. I to jest jakby metafora tego, co się w Polsce aktualnie wyprawia.

fot. Facebook/Krzysztof Skiba

O autorze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Niech nie ulecą poprzednie myśli Krzysztofa Skiby

Ostatnia reduta

Propagandyści z TVP, którzy w 2015 zajęli miejsca dziennikarzy z TVP, twierdzą, że nie opuszczą

Czytaj »

Zlot

W Pałacu Kultury w Warszawie z wielką pompą odbył się kolejny Zlot Osób i Zjawisk

Czytaj »

Generalnie jest słabo

Według Google Trends Chopen i Skiba są w kłopotach...

Skoro jest aż tak paskudnie

To może chociaż
Wesprzeć Obywateli.News, co?