Szaleństwo Krzysztofa Skiby

Muzyk, performer, kpiarz...

Szaleństwo Krzysztofa Skiby

Jak ruska armia

Ileż to było żartów z ruskich sołdatów, którzy na podbitych ukraińskich terenach kradli tostery, skutery i lodówki. Złodziejstwo i dzicz mówiono. Dawniej kradli zegarki i rowery, dziś laptopy i sprzęt AGD. Tymczasem państwo polskie nie odbiega zbytnio od tego schematu, tylko skala zasysania kasy jest większa

Oto czytam w Newsweeku, jak to skompromitowany do cna przekrętami „na dojazdy do Brukseli” Ryszard Czarnecki stworzył firmę-uczelnie, która zarabia krocie na naciąganych dyplomach i tytułach, potrzebnych do kierowania spółkami skarbu państwa. Polityk o lepkich rączkach ma już chyba w domu fabrykę kleju, bo wszystko mu wchodzi w łapy.

Przekop Mierzei Wiślanej miał kosztować 880 mln, a ostatecznie kosztował 2 mld. Nikt nawet nie pyta, dlaczego. Te ich tostery są doprawdy ze złota.

NIK kontrolował m.in. Fundusz Sprawiedliwości Ziobry, Komisje do spraw Zwalczania Pedofilii, a ostatnio nawet kancelarię prezydenta. Wszędzie ujawniono szastanie pieniędzmi i nieprawidłowości finansowe.

PRZECZYTAJN TAKŻE: Noclegownia przy Wolskiej. Przed tymi dzieciakami jest bardzo dużo wyzwań

Wszelkie Fundusze, Komisje, Rady są fasadą i służą PiS do chamskiego wyprowadzania pieniędzy. Budżety tych dojnych instytucji rozdęte są ponad miarę i dzięki temu Państwo Polskie jest wysysane z diamentów, jak ukraińskie miasta pod ruską okupacją.

Przyznać trzeba, że taktyka PiS jest trochę inna niż rosyjskich żołnierzy. Oni nie kradną pojedynczych skarbów, tylko ukradli nam już całe państwo.

Zdaniem profesora Marka Belki, rząd przestał panować nad inflacją i czeka nas katastrofa. Fachowcy twierdzą, że rzeczywista skala inflacji jest jeszcze większa niż te 14 procent, które nam ostatnio zadzwoniło i wynosi około 20 procent.

Glapiński też jest jak ruski generał. Strzela bąkami słownymi jak rakietami i niszczy resztki reputacji instytucji, którą reprezentuje. Nic tylko czekać na wielkie pier…nięcie, które nastąpi pewnie po wakacjach.

Zdjęcie tej tabliczki poniżej, zrobiłem na stacji benzynowej. Ciekawe czy w czasie wybuchu pracownicy stacji rzeczywiście będą biec do tabliczki w kierunku zbiórki, czy każdy na własną rękę będzie zwiewać gdzie popadnie?

Nas pod tymi rządami też czeka zbiorowa ewakuacja, tylko spieprzać nie ma dokąd.

O autorze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Niech nie ulecą poprzednie myśli Krzysztofa Skiby

Ostatnia reduta

Propagandyści z TVP, którzy w 2015 zajęli miejsca dziennikarzy z TVP, twierdzą, że nie opuszczą

Czytaj »

Zlot

W Pałacu Kultury w Warszawie z wielką pompą odbył się kolejny Zlot Osób i Zjawisk

Czytaj »

Generalnie jest słabo

Według Google Trends Chopen i Skiba są w kłopotach...

Skoro jest aż tak paskudnie

To może chociaż
Wesprzeć Obywateli.News, co?