Szaleństwo Krzysztofa Skiby

Muzyk, performer, kpiarz...

Szaleństwo Krzysztofa Skiby

Mamy sukces! Hejt zamieniony w dobro

Dwóch Muzyków z African Music School gra na trąbkach

Dzieciaki z African Music School przyjadą do Polski na koncerty. Dzięki wsparciu medialnemu Big Cyca, a także paradoksalnie krytyce teledysku i piosenki, udało się bardzo szybko zebrać potrzebne pieniądze na przyjazd młodych muzyków, a sam teledysk z udziałem dzieci z Republiki Środkowej Afryki w ciągu dwóch dni wyświetlono blisko 200 tysięcy razy

Okazuje się, że Polacy mają serce i potrafią pomagać. Nie lubią także być pouczani i strofowani przez fanatyków poprawności politycznej. Zarzuty dotyczące rasizmu czy neokolonializmu zostały masowo wyśmiane przez internautów i to nie tylko fanów Big Cyca.

Warto w tym miejscu nadmienić, że standardy stosowane w USA, które próbuje się mechaniczne teleportować nad Wisłę, mają się nijak do historii i doświadczeń w Polsce. Polska nigdy nie była krajem kolonialnym, a jedyne niewolnictwo jakie miało tu miejsce, to niewolnictwo pańszczyźnianego chłopa. Na szczęście dzięki rozgłosowi hejt szybko zamienił się w dobro. To chyba pierwszy przypadek w historii, że portale plotkarskie i słynące z tryskania jadem gwiazdy Internetu, przyczyniły się nieświadomie do czegoś dobrego.


Chcielibyśmy niezwykle serdecznie podziękować wszystkim tym, którzy nakręcali gównoburzę wokół piosenki , a szczególnie tiktokerce Izabelli Ćwir i mądralom cafe latte lewicy z portalu Donald.pl, a także weteranom hejtu z Pudelka i Plotka. Dzieci z African Music School w odróżnieniu od Was mają talent i już niebawem pokażą to na koncertach.

Co do oryginalnej wersji piosenki Makumba zespołu Big Cyc, przypominamy wszystkim IGNORANTOM, że w 1996 roku otrzymała ona nagrodę ambasadora Nigerii w Polsce za poruszenie tematyki antyrasistowskiej w zabawnej formie. Piosenka była przebojem w ponad stu rozgłośniach w Polsce i stała się bohaterem reportażu w Gazecie Wyborczej, w którym pozytywnie o Makumbie wypowiadał się przedstawiciel antyrasistowskiego Stowarzyszenia Nigdy Więcej.

Zbiórka się nie kończy. Fundacja AKADA dalej zbiera fundusze na przyjazd i koncerty młodych muzyków z African Music School. Jak nas poinformowano zaproszeń na występy jest bardzo dużo – https://zrzutka.pl/ams

Na zdjęciu: Muzycy African Music School, fot. Facebook/Krzysztof Skiba

O autorze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Niech nie ulecą poprzednie myśli Krzysztofa Skiby

Ostatnia reduta

Propagandyści z TVP, którzy w 2015 zajęli miejsca dziennikarzy z TVP, twierdzą, że nie opuszczą

Czytaj »

Zlot

W Pałacu Kultury w Warszawie z wielką pompą odbył się kolejny Zlot Osób i Zjawisk

Czytaj »

Generalnie jest słabo

Według Google Trends Chopen i Skiba są w kłopotach...

Skoro jest aż tak paskudnie

To może chociaż
Wesprzeć Obywateli.News, co?