Szaleństwo Krzysztofa Skiby

Muzyk, performer, kpiarz...

Szaleństwo Krzysztofa Skiby

Miałem sen

Śniło mi się, że benzyna jest po cztery złote za litr, euro po trzy, a masło po dwa pięćdziesiąt jak kiedyś. Że gofry na plaży kosztują po pięć złotych, a nie po dwadzieścia, a gałka lodów po dwa zeta, a nie po dziesięć

Śniło mi się, że Jarosław Kaczyński powiedział wreszcie coś mądrego, a Ziobro zachwycał się ustawodawstwem i regulacjami prawnymi UE.

Śniło mi się, że Kościół pięknie mówił o Bogu i codziennych problemach zwykłych ludzi, a nie o pieniądzach, polityce i głosowaniu na PiS.

Śniło mi się, że Sasin z własnej kieszeni oddał te 70 mln, które zmarnował na nielegalne wybory kopertowe, że etatowy zadymiarz i krzykacz Bąkiewicz i jego gang, nie dostali już wsparcia od rządu by szerzyć nienawiść do obcych.

Śniło mi się że nie straciliśmy tych miliardów z Unii, a Julia Przyłębska wreszcie ugotowała obiad, który nie smakował Prezesowi. Śniło mi się, że Andrzej Duda zaczął mówić dobrze po angielsku, a kary za Turów i Komisje Dyscyplinarną zostały Polsce umorzone.

Śniło mi się, że skrzynka mailowa ministra Dworczyka jest dobrze zabezpieczona przed włamaniami, a premier Morawiecki powiedział coś z sensem

Pod koniec śniło mi się, że handlarz bronią, który w porozumieniu z urzędnikami ministerstwa zdrowia ukradł w pandemii miliony na respiratory, oddał całą kasę dobrowolnie.

A potem się obudziłem i okazało się że zamiast pieniędzy i handlarza jest jego akt zgonu z Albanii.

Nie do końca potrafię interpretować sny, ale czy według Egipskiej Księgi Snów zgon w Albanii (dawnej satrapii komunistycznej) to nie jest metaforyczna zapowiedź zbiorowego aktu zgonu dla rządu?

O autorze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Niech nie ulecą poprzednie myśli Krzysztofa Skiby

Ostatnia reduta

Propagandyści z TVP, którzy w 2015 zajęli miejsca dziennikarzy z TVP, twierdzą, że nie opuszczą

Czytaj »

Zlot

W Pałacu Kultury w Warszawie z wielką pompą odbył się kolejny Zlot Osób i Zjawisk

Czytaj »

Generalnie jest słabo

Według Google Trends Chopen i Skiba są w kłopotach...

Skoro jest aż tak paskudnie

To może chociaż
Wesprzeć Obywateli.News, co?