Szaleństwo Krzysztofa Skiby

Muzyk, performer, kpiarz...

Szaleństwo Krzysztofa Skiby

Nagrabili sobie

Oj, nieźle sobie władza nagrabiła ostatnio. Podobno zaprzyjaźniony fryzjer ma modelować nowe fryzury członkom rządu, bo wszyscy tam mają sporo za uszami. Najgorzej to ma premier Pinokio, bo tak nakłamał w Brukseli, że potem ledwie z długim nosem do samolotu się zmieścił

Serial trwa. Ponownie wyciekły maile ze skrzynki ministra Dworczyka i tym razem dowiedzieliśmy się, jak wygląda przygotowywanie miłych materiałów prasowych. „Narracja jest już gotowa” pisze premier, który od dziecka walczył o wolne media i wolność słowa. Potrzebny jest tylko „sprytny dziennikarz”, który to wszystko poprzecina pytaniami. No i zajebiście! Wszyscy będą chcieli zapewne czytać takie słodkie laurki publikowane przez PAP.

Zaskoczeniem jest fakt, że sam premier w takie boje prasowe się angażuje i ugniata rządowe media, niczym dziecko plastelinę w przedszkolu. Znak, że nie ufa już nawet najwierniejszym i woli trzymać rękę na pulsie, a nie w nocniku. Dziwne to, bo przecież taka Gazeta Polska czy Sieci napiszą wszystko, co dla władzy miłe. Ale pewnie tam już nie ma zbyt wielu „sprytnych dziennikarzy” tylko sami wyrobnicy wierszówki.

Druga „kupa”, która pojawiła się w opublikowanych mailach premiera z Dworczykiem (dostępnym jak hamburger reklamowany przez Matę, czyli szeroko) dotyczy uroczystości na Westerplatte, z udziałem prezydent Gdańska. Okazuje się, że wystąpienie Dulkiewicz było bardziej gorąco przyjmowane niż wystąpienie premiera i dlatego następnym razem trzeba dowieźć więcej „naszych”. Tak instruuje swojego ministra premier polskiego rządu.

Okazało się, że Morawiecki to człowiek wielu talentów. Będąc prezesem banku wciskał ludziom kredyty frankowe i tanio kupował ziemię po znajomości, a będąc premierem redaguje przekazy prasowe i reżyseruje wiece rocznicowe. Po prostu MISZCZ.

PS. Od czasu „labolatorium” na konferencji Czarnka błędy ortograficzne są dozwolone.

fot. Gerd Altmann z Pixabay

O autorze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Niech nie ulecą poprzednie myśli Krzysztofa Skiby

Ostatnia reduta

Propagandyści z TVP, którzy w 2015 zajęli miejsca dziennikarzy z TVP, twierdzą, że nie opuszczą

Czytaj »

Zlot

W Pałacu Kultury w Warszawie z wielką pompą odbył się kolejny Zlot Osób i Zjawisk

Czytaj »

Generalnie jest słabo

Według Google Trends Chopen i Skiba są w kłopotach...

Skoro jest aż tak paskudnie

To może chociaż
Wesprzeć Obywateli.News, co?