Szaleństwo Krzysztofa Skiby

Muzyk, performer, kpiarz...

Szaleństwo Krzysztofa Skiby

Nielegalnie za sterami

Ten pan na zdjęciu popełnia poważne przestępstwo. Nie posiada prawa jazdy żadnej kategorii, nie ma patentu motorowodnego, nie ma nawet karty rowerowej, a mimo tego prowadzi łódź motorową na akwenie

Stwarza zagrożenie dla zdrowia i życia ludzi, tym bardziej, że jest to osoba starsza, o dosyć słabym wzroku, spóźnionym refleksie i histerycznej osobowości, która w dodatku nie potrafi pływać, nie zna przepisów obowiązujących w ruchu wodnym, a jedyny jej kontakt z ruchem statków jest taki, że czasem bawi się gumową kaczką w wannie.

Ponieważ w Polsce wszyscy są równi wobec prawa, mam nadzieję, że już wkrótce osoba ze zdjęcia zostanie przykładnie ukarana wysokim mandatem.

Gdy Donald Tusk przekroczył dozwoloną prędkość kierując samochodem, został natychmiast ukarany i zapłacił mandat. I bardzo dobrze. Nie ma w Polsce świętych krów.

Wierzę zatem, że tak samo będzie w tym przypadku.

Apeluję zatem do ministra Ziobry, który tak bezkompromisowo wypowiadał się swym cienkim głosikiem o przestępcach i potrzebie ich karania, gdy kandydował do Sejmu, by zajął się tą bulwersującą sprawą.

Jest okazja panie Ministrze, aby odzyskać wiarygodność szeryfa, choć w minimalnym stopniu, a nie tylko przy pomocy pistoleciku w gaciach.

Wierzę, że doprowadzi pan do ukarania osoby ze zdjęcia, bo przecież brzydzi się pan łamaniem prawa i jest bardzo odważny na konferencjach prasowych.

Chyba, że to zdjęcie pochodzące z oficjalnych stron partii rządzącej jest fotomontażem, a osoba, widoczna na nim, tak naprawdę kieruje dziecięcym samochodzikiem z plastiku, dla chłopców do lat pięciu, a tło z wodą, szuwarami i motorówką zostało na potrzeby propagandowe komputerowo doklejone.

To wówczas oczywiście nie ma sprawy.

O autorze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Niech nie ulecą poprzednie myśli Krzysztofa Skiby

Ostatnia reduta

Propagandyści z TVP, którzy w 2015 zajęli miejsca dziennikarzy z TVP, twierdzą, że nie opuszczą

Czytaj »

Zlot

W Pałacu Kultury w Warszawie z wielką pompą odbył się kolejny Zlot Osób i Zjawisk

Czytaj »

Generalnie jest słabo

Według Google Trends Chopen i Skiba są w kłopotach...

Skoro jest aż tak paskudnie

To może chociaż
Wesprzeć Obywateli.News, co?