Szaleństwo Krzysztofa Skiby

Muzyk, performer, kpiarz...

Szaleństwo Krzysztofa Skiby

Objawienia oleśnickie

W Oleśnicy cała Polska dowiedziała się, że nie ma na świecie mądrzejszego człowieka niż Jarosław Kaczyński. Kto odkrył tego wybitnego myśliciela? Kto dostrzegł ten niebanalny i błyskotliwy umysł? Jakieś światowe grono profesorskie, kolegium naukowe wybitnej uczelni, top of top MENSY? Nie! Tego odkrycia dokonał sam Jarosław Pierwszy Po Bogu Kaczyński

To odkrycie samego siebie jako najmądrzejszego człowieka na świecie, potwierdza tylko intelektualne możliwości Jarozbawa. Niezwykłym jest, że nikt poza samym Kaczyńskim na to nie wpadł. To kolejny dowód bystrości umysłu, który w ostatnim czasie jest już naostrzony nawet nie jak brzytwa, ale co najmniej jak drewniana chochla do zupy, pała bejzbolowa lub cep.

Objawienie oleśnickie przejdzie nie tylko do historii ludzkiej myśli, ale także do historii psychiatrii jako ostatnie stadium narcyzmu. Największe dokonania intelektualne mlaskającego prezesa to chodzenie w dwóch różnych butach, nakładanie swetra na drugą stronę, brak prawa jazdy, mylenie Brejzy z Mejzą oraz zebranie wszystkich naklejek Gangu Bystrzaków z Biedronki.

Z takim przywódcą nic nam nie grozi. A na pewno nie grozi nam ani szkodliwy dobrobyt, ani stabilna gospodarka, ani ciepła woda w kranie.

Z okazji odkrycia w Oleśnicy, prezydent Duda postanowił odznaczyć samego siebie oraz członków rodziny królewskiej w Bangladeszu.

Na zdjęciu nowy polski medal czyli Najwyższe Polskie Bezznaczenie.

Grafika: Marcin Grabia

O autorze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Niech nie ulecą poprzednie myśli Krzysztofa Skiby

Ostatnia reduta

Propagandyści z TVP, którzy w 2015 zajęli miejsca dziennikarzy z TVP, twierdzą, że nie opuszczą

Czytaj »

Zlot

W Pałacu Kultury w Warszawie z wielką pompą odbył się kolejny Zlot Osób i Zjawisk

Czytaj »

Generalnie jest słabo

Według Google Trends Chopen i Skiba są w kłopotach...

Skoro jest aż tak paskudnie

To może chociaż
Wesprzeć Obywateli.News, co?