Szaleństwo Krzysztofa Skiby

Muzyk, performer, kpiarz...

Szaleństwo Krzysztofa Skiby

Policja na drzewie

Policja weszła na drzewo i szybko z niego nie zejdzie. Co prawda ludzkość zeszła z drzew już dawno, ale policja nad Wisłą cofa się w rozwoju i powoli zaczyna stosować zasady niemal jaskiniowe

Po pierwsze policji nie dotyczą przepisy. O ile obywatel musi się do nich stosować, o tyle policja niekoniecznie. Po drugie policja jest bezkarna. Funkcjonariusze mogą razić prądem obywatela, który wyda im się przypadkowo podejrzany, a nawet zrobić z niego małą elektrownię doprowadzając go do śmierci i nic im za to się nie stanie. Przypadek zabicia Igora Stachowiaka z Wrocławia jest tu najbardziej głośny, ale jest ich wiele więcej.

Policjant może sobie pozwolić na użycie broni przeciwpancernej w biurze i spowodować zniszczenie budynku policji na wysokości trzech kondygnacji i dalej będzie zasłużonym komendantem.

Ostatnio policjanci pod Warszawą porwali dwie nastolatki i wieźli je radiowozem do lasu w celu „pokazania koguta”. Pech sprawił, że tak im się spieszyło, iż wylądowali na drzewie. Ranne nastolatki, które zeznają coś o próbie gwałtu, pogonili więc do domu, a na pokazanie koguta trzeba będzie jeszcze poczekać.

Przekształcenie policji państwowej w służby jaskiniowe, które mogą dowolnie wymachiwać maczugami, zawdzięczamy polityce partii rządzącej, która całą Polskę sprowadza do swojego poziomu i stylu.

Obecnie policja siedzi sobie wygodnie na drzewie i ma poziom zaufania wiarygodności porównywalny do ZOMO z czasów stanu wojennego. Bandytów to oni już dawno nie łapią, bo musieliby pozamykać w większości samych siebie.

O autorze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Niech nie ulecą poprzednie myśli Krzysztofa Skiby

Ostatnia reduta

Propagandyści z TVP, którzy w 2015 zajęli miejsca dziennikarzy z TVP, twierdzą, że nie opuszczą

Czytaj »

Zlot

W Pałacu Kultury w Warszawie z wielką pompą odbył się kolejny Zlot Osób i Zjawisk

Czytaj »

Generalnie jest słabo

Według Google Trends Chopen i Skiba są w kłopotach...

Skoro jest aż tak paskudnie

To może chociaż
Wesprzeć Obywateli.News, co?