Szaleństwo Krzysztofa Skiby

Muzyk, performer, kpiarz...

Szaleństwo Krzysztofa Skiby

Policja przytula

Jadąca autem kobieta sfilmowała na rondzie w Przemyślu, jak całuje się patrol policji drogowej. W skład grupy patrolowej wchodziła  umundurowana kobieta i umundurowany mężczyzna. Film ma już ponad milion wyświetleń i stał się sensacją internetu

Okazuje się, że policja potrafi także przytulać i całować, a nie tylko pałować obywateli.

Okazywanie sobie publicznie czułości w pracy, jest z pewnością niezgodne z regulaminem służby drogowej, bo przecież policjant ma być czujny i obserwować ewentualne wykroczenia na drodze, a nie miziać się niczym zakochana para w komedii romantycznej.  Ja jednak ten desperacki akt okazywania miłości odbieram bardzo pozytywnie. Świat się wali, wojna trwa, ceny benzyny i czereśni szaleją, Morawiecki kłamie, Glapiński drukuje pieniądze, TVP rzuca błotem,  wszystko wygląda marnie, bo ekonomiści przewidują dziesięć lat kryzysu, to niech chociaż policjanci z drogówki się całują.

PRZECZYTAJ TAKŻE: Rekordziści

Zdaniem psychologów miłość w policji jest bardziej potrzebna niż nowe pałki teleskopowe czy kajdanki.

Ostatnio policja nie miała zbyt dobrego wizerunku. Bicie kobiet na manifestacjach trudno zaliczyć do chwalebnych sukcesów. A tu proszę! Jedna zakochana para z drogówki, zrobiła lepszą robotę niż cały policyjny dział PR z Komendy Głównej. 

Policjanci to też ludzie, a nie tylko roboty do wykonywania rozkazów. Teraz czekam kiedy także inne formacje policyjne, a nie tylko drogówka, porzucą sztywne regulaminy i zaczną kochać się publicznie.

Widok całujących się oddziałów antyterrorystycznych podczas akcji, mógłby być inspiracją do niejednego filmu. Pewnie byłaby to komedia, a może thriller? 

fot. Pixabay

O autorze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Niech nie ulecą poprzednie myśli Krzysztofa Skiby

Ostatnia reduta

Propagandyści z TVP, którzy w 2015 zajęli miejsca dziennikarzy z TVP, twierdzą, że nie opuszczą

Czytaj »

Zlot

W Pałacu Kultury w Warszawie z wielką pompą odbył się kolejny Zlot Osób i Zjawisk

Czytaj »

Generalnie jest słabo

Według Google Trends Chopen i Skiba są w kłopotach...

Skoro jest aż tak paskudnie

To może chociaż
Wesprzeć Obywateli.News, co?