Szaleństwo Krzysztofa Skiby

Muzyk, performer, kpiarz...

Szaleństwo Krzysztofa Skiby

Polskie odloty

Polskie F-16 pilotowały samolot naszej reprezentacji w piłce kopanej na mistrzostwa w Katarze. Piękne posunięcie reklamowe ministra Błaszczaka

Jedni są oburzeni, a drudzy chwalą miły, choć drogi gest. To prawdopodobnie największe emocje na jakie możemy liczyć z okazji tych mistrzostw. Bo potem to już będzie jak zwykle, czyli mecz otwarcia, mecz o wszystko i na koniec mecz o honor, a ostatni wyjmuje piłkę z siatki. Polskie władze od początku wiedziały, że rakieta, która zabiła dwie osoby w powiecie hrubieszowskim, to feralny strzał ukraińskiej obrony. Nie chcieli jednak o tym informować społeczeństwa. Uznano widocznie, że społeczeństwo jest za głupie, aby znać prawdę.

PRZECZYTAJ TAKŻE: Dawanie w szyję

To odpryski wojny, które w nas trafiają i jest obawa, że nadal trafiać mogą. Wszystkim nam należy się jednak prawda, która jak widać i tak z czasem wypłynie. Jest takie mądre zdanie, które mówi, że pierwsze co ginie na wojnie to prawda.

Podczas kampanii wrześniowej w 1939 roku, propaganda do ostatnich chwil sprzedawała ludziom bajki o tym, że Anglia i Francja zaatakowały Niemcy lub że polskie wojska zwyciężają na wszystkich frontach. Na wiele się to nie zdało. Po trzech tygodniach Polski już praktycznie nie było.

To obecne, militarne prężenie muskułów, nerwowe i nieprzemyślane zakupy broni z Korei przez ministra Błaszczaka mogą być niestety jak ten węgiel z Australii, który kupili okazyjnie i szybko tyle, że towar się nie pali. Kto kupuje szybko, ten kupuje szmelc.

Pomieszane to wszystko z stand upami Glapińskiego o inflacji wraz z informacją o naszym największym długu publicznym w historii, tworzą atmosferę surrealistycznego odlotu, który może zakończyć się niechybną katastrofą.

Ma rację pisarka Manuela Gretkowska, że Polska jest od siedmiu lat pod nieustannym bombardowaniem głupoty. W tej ponurej atmosferze jest jeden element kabaretowy. Prezes Kaczyński ma dla nas zawsze pod ręką jakieś bomby rozweselające.

fot. Twitter/ Łączy nas piłka

O autorze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Niech nie ulecą poprzednie myśli Krzysztofa Skiby

Ostatnia reduta

Propagandyści z TVP, którzy w 2015 zajęli miejsca dziennikarzy z TVP, twierdzą, że nie opuszczą

Czytaj »

Zlot

W Pałacu Kultury w Warszawie z wielką pompą odbył się kolejny Zlot Osób i Zjawisk

Czytaj »

Generalnie jest słabo

Według Google Trends Chopen i Skiba są w kłopotach...

Skoro jest aż tak paskudnie

To może chociaż
Wesprzeć Obywateli.News, co?