Szaleństwo Krzysztofa Skiby

Muzyk, performer, kpiarz...

Szaleństwo Krzysztofa Skiby

Potrzebne zmiany

Człowiek mylnie zwany Głową Państwa podpisał zgodę na zmiany w kodeksie wyborczym, zaproponowane przez grupę polityków, w której pod płaszczykiem zwykłego posła ukrywa się prawdziwa Głowa Państwa

Zmiany są jak najbardziej słuszne i oczekiwane przez tych, którzy wybory mogą przegrać, a na to w demokracji nie możemy sobie przecież pozwolić.

Zmiany w kodeksie wyborczym na pół roku przed wyborami, to tak jakby zmienić sędziego po pierwszej połowie meczu i dopisać innowacyjną regulację, że jak ktoś przegrywa, to jednak wygrywa albo odwrotnie.

Na mocy nowych przepisów osoby, które będą głosować na PiS otrzymają w punktach wyborczych kawę i ciastka. Osoby z wąsami otrzymają dodatkowo salceson. Wszyscy, którzy oddadzą słuszne głosy na władze dostaną też kupon w loterii.

Do wygrania w loterii atrakcyjne nagrody, m.in. wyjście na dyskotekę z Krystyną Pawłowicz, domowy pokaz lepienia pierogów w wykonaniu naczelnej kucharki Trybunału Julii Przyłębskiej oraz liczne nagrody pocieszenia, czyli np. łupież Jarosława w tubkach.

Jeśli ktoś głosuje na opozycję dostanie sto metrów chodnika… do wysprzątania i mandat od straży miejskiej za zakłócanie procesu stabilizacji gospodarczej.

Osoby, które w poprzednich głosowaniach także wybierały PiS, zostaną podwiezione autobusami do punktów wyborczych. W autobusach będzie dla nich dostępny catering w postaci zimnej wódki, zakąsek i występów zespołu Bayer Full oraz darmowych portretów JPII w wersji techno.

Prezydent podpisując te konieczne zmiany wyraził nadzieję na dalszy rozwój demokracji w Polsce i na to, że wygra PiS, tak jak to jest ustalone już z Sądem Najwyższym, Państwową Komisją Wyborczą i panem Jarosławem z Żoliborza.

O autorze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Niech nie ulecą poprzednie myśli Krzysztofa Skiby

Ostatnia reduta

Propagandyści z TVP, którzy w 2015 zajęli miejsca dziennikarzy z TVP, twierdzą, że nie opuszczą

Czytaj »

Zlot

W Pałacu Kultury w Warszawie z wielką pompą odbył się kolejny Zlot Osób i Zjawisk

Czytaj »

Generalnie jest słabo

Według Google Trends Chopen i Skiba są w kłopotach...

Skoro jest aż tak paskudnie

To może chociaż
Wesprzeć Obywateli.News, co?