Szaleństwo Krzysztofa Skiby

Muzyk, performer, kpiarz...

Szaleństwo Krzysztofa Skiby

Prezes kusi i lecą Hindusi

Kolejny sukces polityki międzynarodowej PiS. Zbudować mur na granicy z Białorusią, aby ci co zapłacili Łukaszence, nie dostali się do Europy, a przy okazji przekonać społeczeństwo, że „dzielnie broni się polskich granic”, a w tym samym czasie uruchomić handel wizami i wpuszczać masowo nielegalnych emigrantów, ale za kasę, która wpłynie na konta ludzi związanych z PiS

Polskie wizy okazały się najbardziej atrakcyjne w Europie. Bo były najtańsze. Pięć tysięcy dolców za łebka.

Emigranci z Azji i Afryki stali w kolejkach przed polskimi ambasadami, aby otrzymać to cudo. Przechwycono maile, w których słano z Polski listy nazwisk osób, które takie wizy powinny otrzymać bez zbędnych formalności.

Nikt dokładnie nie wie, ile takich nielegalnych wizy wydano, ale już wiadomo, że Polska jest liderem w Europie w dziedzinie przyjmowania emigrantów.

Polska dzięki lepkim rączkom ludzi prezesa, wchłonęła więcej migrantów niż dwukrotnie większe Niemcy.

Zadziwia pomysłowość kanciarzy z partii żoliborskiego dziada. Uchodźcom z Azji wręczano płatne wizy jako… aktorom z Bollywood.

Wizowy przewał Kaczelnika może spowodować wyrzucenie Polski z porozumienia w Schengen, czyli powrót do wiz dla Polaków w Europie. O powrocie do wiz dla Polaków w USA już przebąkuje się za Oceanem. Ten manewr cofnie nas do bieda epoki PRL.

Polska straciła wiarygodność jako kraj, który potrafi przestrzegać międzynarodowych procedur. Zbiorowy Gang Olsena, który udaje mocarstwo z papieru toaletowego.

Ale, co tu się dziwić? Jedyne procedury, które w PiS stale obowiązują, to czapkowanie prezesowi, szmal dla Rydza, stołki dla swoich, TVP z programem dla idiotów i karma dla kota.

Grafika: Marcin Grabia

O autorze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Niech nie ulecą poprzednie myśli Krzysztofa Skiby

Ostatnia reduta

Propagandyści z TVP, którzy w 2015 zajęli miejsca dziennikarzy z TVP, twierdzą, że nie opuszczą

Czytaj »

Zlot

W Pałacu Kultury w Warszawie z wielką pompą odbył się kolejny Zlot Osób i Zjawisk

Czytaj »

Generalnie jest słabo

Według Google Trends Chopen i Skiba są w kłopotach...

Skoro jest aż tak paskudnie

To może chociaż
Wesprzeć Obywateli.News, co?