Szaleństwo Krzysztofa Skiby

Muzyk, performer, kpiarz...

Szaleństwo Krzysztofa Skiby

Ruska Baba

Czy znacie zabawkę zwaną Ruską Babą? To zwykle drewniana figurka, która kryje w sobie kolejną mniejszą figurkę, a w mniejszej jest jeszcze mniejsza i tak dalej, aż do sześciu czy siedmiu figurek schowanych jedna w drugiej

Na polskim bazarze politycznym pasożytuje partia, która jest zbudowana jak Ruska Baba. Z zewnątrz prezentuje się niczym walczącą o wolność bojowe ugrupowanie. Sporo tam krzyczenia o Polsce i troski o los rodaków. Wewnątrz tej partii jest jednak druga, która nie jest już tak ładna, a wewnątrz tej drugiej jest jeszcze kolejna zupełnie już śmierdząca.

Partia Mentzena zwana Konfederacją to jest właśnie partia o strukturze Ruskiej Baby. Na potrzeby programów telewizyjnych mówią sporo o przeroście biurokracji i socjalizmie budowanym przez PiS, o terrorze podatkowym i gnębieniu przedsiębiorców, czyli budują oblicze mocno wolnorynkowe.

Wewnątrz tej Baby jest jeszcze druga i ta mówi już o tym, że trzeba uciekać z UE, bo narzuca idiotyczne przepisy. Pod tą Babą jest jeszcze trzecia i ta ma już wąsy Hitlera, bo tu mówi się już otwarcie o tym, że Polska ma być bez Żydów, homoseksualistów i bez Unii.

Dalej jest jeszcze mniejsza Baba, tzw. ostatnia, która tańczy przy ruskiej harmoszce i zagryza schabowego kawiorem z Syberii.

Skoro Konfederacji z 2,3 procent urosło ostatnio do 9 procent poparcia to znaczy, że Polacy widzą tylko tę pierwszą Babę, a pozostałe zostały umiejętnie ukryte. I rzeczywiście Konfederacja schowała ostatnio Brauna i Korwina do piwnicy, tak jak PiS tradycyjnie chowa za firankę Krystynę, Antka i prezesa przed wyborami.

Zasada wyborcza: „Pokazujemy tylko ładną mordę” jak widać się sprawdza.

fot: Karolina Kempińska

O autorze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Niech nie ulecą poprzednie myśli Krzysztofa Skiby

Ostatnia reduta

Propagandyści z TVP, którzy w 2015 zajęli miejsca dziennikarzy z TVP, twierdzą, że nie opuszczą

Czytaj »

Zlot

W Pałacu Kultury w Warszawie z wielką pompą odbył się kolejny Zlot Osób i Zjawisk

Czytaj »

Generalnie jest słabo

Według Google Trends Chopen i Skiba są w kłopotach...

Skoro jest aż tak paskudnie

To może chociaż
Wesprzeć Obywateli.News, co?