Szaleństwo Krzysztofa Skiby

Muzyk, performer, kpiarz...

Szaleństwo Krzysztofa Skiby

Sezon na fruwanie otwarty

Wybitny znawca sportów zimowych (mistrz świata w robieniu z siebie bałwana), członek kolegium IPN Krzysztof Wyszkowski, zna powód słabej formy polskich skoczków. Otóż jego zdaniem winna jest stacja TVN, która w tym roku transmituje zawody Pucharu Świata w skokach narciarskich

Wyszkowski odkrył, że narciarze świadomie skaczą słabo, aby nie być reklamą oferty programowej amerykańskiej stacji. Jego odkrycie potwierdza znamienny fakt, że gdy zawody transmitowała TVP, to Kamil Stoch i jego koledzy skakali lepiej.

Ciekawe, że Wyszkowski, znany i ceniony propagator teorii spiskowych, nie odkrył jeszcze tego (co dla wszystkich antyszczepionkowców jest oczywiste), że kamery TVN wysyłają specjalne sygnały z chipami od Billa Gatesa, spowalniające skoczków.

W języków filmowym nazywa się to efekt slow motion. Operacja taka miałaby na celu słabe wybijanie się na progu, a tym samym osiąganie marnych wyników, co służyć może atakowi na dumę narodową Polaków, a w konsekwencji na dezintegrację narodu polskiego, którego jedność, zdrowy duch i krzepkość w obliczu kryzysu na granicy z Białorusią jest niezbędna.

Mamy wszyscy nadzieję, że pierwsze nieudane zawody, to tylko zmyłka taktyczna. Jest jeszcze szansa na szybkie odzyskanie formy i osiąganie fantastycznych wyników. Z inicjatywy szkoleniowców, ekipę Stocha i Żyły ma wzmocnić Pierwszy Narciarz Kraju – Andrzej Duda z Krakowa. W opinii hodowców drobiu zawodnik Duda ma wszelkie predyspozycje do bycia mistrzem.

Po pierwsze ma dużo czasu, po drugie lubi narty, a po trzecie w wywiadach telewizyjnych jest podobnie zabawny jak Piotr Żyła. A przede wszystkim przemawia za nim argument najważniejszy. Skoki ma opanowane, bo przecież swego czasu, gdy prezes posmarował mu narty, to z trzeciej ligi skoczył na pierwszy fotel.

O autorze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Niech nie ulecą poprzednie myśli Krzysztofa Skiby

Ostatnia reduta

Propagandyści z TVP, którzy w 2015 zajęli miejsca dziennikarzy z TVP, twierdzą, że nie opuszczą

Czytaj »

Zlot

W Pałacu Kultury w Warszawie z wielką pompą odbył się kolejny Zlot Osób i Zjawisk

Czytaj »

Generalnie jest słabo

Według Google Trends Chopen i Skiba są w kłopotach...

Skoro jest aż tak paskudnie

To może chociaż
Wesprzeć Obywateli.News, co?