Szaleństwo Krzysztofa Skiby

Muzyk, performer, kpiarz...

Szaleństwo Krzysztofa Skiby

Szybkie strzały Krzysztofa Skiby


Sukces polskiej psychiatrii, szef delegatury warszawskiej CBA brał łapówki od gangsterów, Polaków ubywa i to mimo zachęt w postaci wypłat 500+, na Jasnej Górze msze w intencji prezesa Orlenu


1. Wielki sukces polskiej psychiatrii. Lekarzom udało się opisać nowe schorzenie zwane Zespołem Obajtka. Polega ono na chorobliwej skłonności do robienia szemranych interesów.

2. Protegowany koordynatora służb specjalnych Mariusza Kamińskiego, szef delegatury warszawskiej CBA Zbigniew M., przez 12 lat brał łapówki od gangsterów, którzy na wielką skalę wyłudzali VAT. Dlaczego tak się dzieje, że jak prezes Kaczyński każe łapać złodziei, to PiS zawsze trafi na swoich?

3. TVP szykuje kolejne masowe złamanie obostrzeń sanitarnych przed kamerami. Tym razem ulubieni artyści Jacka Kurskiego wystąpią z okazji Dnia Kobiet. Aby się nikt specjalnie nie czepiał, w rolę statystów na widowni wcielą się lekarze i prawdziwi pracownicy służby zdrowia.
Dla podkręcenia atmosfery, na scenie pojawi się znana sceptyczka wirusowa i laureatka konkursu na Biologiczną Bzdurę Roku – Edyta Górniak. To może być nawet zabawne. Lekarze będą oklaskiwać osobę, która poddaje w wątpliwość sens ich całej pracy.

4. Polaków ubywa i to mimo zachęt w postaci wypłat 500+. W czasie rządów PiS, Polki nie chcą rodzić dzieci na złość Kaczyńskiemu. Zanotowano najniższy przyrost naturalny od wielu lat. Może zdarzyć się więc tak, że jeszcze trochę i PiS nie będzie miał kogo ogłupiać. Taka perspektywa wydaje się władzy straszna. Jest zatem wesoły pomysł, aby wysokość emerytury uzależnić od ilości dzieci, a bezpłodnych facetów wsadzać do więzień.

5. Czym zajmują się w IV RP rządowi dziennikarze? Oto odpowiedź. Były policjant, a obecnie dziennikarz TVP Info, zamówił na Jasnej Górze msze w intencji prezesa Orlenu. Modlono się o „boże błogosławieństwo i łaskę dla Daniela O.”. No cóż… łaska zawsze się przyda, zwłaszcza przy tych zarzutach jakie stawiają niezależne od PiS media. 

O autorze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Niech nie ulecą poprzednie myśli Krzysztofa Skiby

Ostatnia reduta

Propagandyści z TVP, którzy w 2015 zajęli miejsca dziennikarzy z TVP, twierdzą, że nie opuszczą

Czytaj »

Zlot

W Pałacu Kultury w Warszawie z wielką pompą odbył się kolejny Zlot Osób i Zjawisk

Czytaj »

Generalnie jest słabo

Według Google Trends Chopen i Skiba są w kłopotach...

Skoro jest aż tak paskudnie

To może chociaż
Wesprzeć Obywateli.News, co?