Szaleństwo Krzysztofa Skiby

Muzyk, performer, kpiarz...

Szaleństwo Krzysztofa Skiby

Szybkie strzały Skiby (10)

TVP ma przeprosić miasto Gdańsk, minister zdrowia straszy trzecią falą epidemii, kukły Trumpa, Putina i Kaczyńskiego w finale karnawału w Dusseldorfie, a Dworczyk obiecuje, że nie powie nic głupiego – szybkie strzały Krzysztofa Skiby

1. Sąd Apelacyjny w Warszawie podtrzymał wyrok wydany w pierwszej instancji na mocy, którego TVP ma przeprosić miasto Gdańsk i wpłacić 50 tys. zł na cel społeczny, za nierzetelny i zmanipulowany materiał filmowy nadany jeszcze za czasów prezydenta Pawła Adamowicza.

Moim zdaniem TVP powinno przeprosić nie tylko miasto Gdańsk, ale także całą Polskę i wszystkich Polaków za swój codzienny przekaz medialny na poziomie zużytego papieru toaletowego.

2. Trzecia fala. Była nowa fala w kinie francuskim. Zimna fala w rocku brytyjskim. W Polsce minister zdrowia straszy trzecią falą epidemii. Warto sprawdzić czy wśród jego znajomych nie ma instruktorów narciarskich z dostępem do maseczek bez atestu.

3. Ostra zima. W kilku miastach nadal trwa protest mediów. Wyłączono ciepłą wodę i prąd.

4. Finałem karnawału w Dusseldorfie jest zawsze parada z udziałem kukieł znanych polityków. Wczoraj zaprezentowano kukły Trumpa, Putina i Jarosława Kaczyńskiego. Kukła Prezesa wbijała leżącej kobiecie krzyż w piersi, niczym w horrorach wbija się osikowy kołek wampirom. Konsulat polski mocno zaprotestował. I słusznie. Mnie także to się nie podoba. W roli wampira obsadziłbym prezesa, a nie kobietę.

5. Z okazji środy popielcowej szef gabinetu premiera Morawieckiego – Michał Dworczyk obiecał, że nie powie nic głupiego.

fot. Facebook/Krzysztof Skiba

O autorze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Niech nie ulecą poprzednie myśli Krzysztofa Skiby

Ostatnia reduta

Propagandyści z TVP, którzy w 2015 zajęli miejsca dziennikarzy z TVP, twierdzą, że nie opuszczą

Czytaj »

Zlot

W Pałacu Kultury w Warszawie z wielką pompą odbył się kolejny Zlot Osób i Zjawisk

Czytaj »

Generalnie jest słabo

Według Google Trends Chopen i Skiba są w kłopotach...

Skoro jest aż tak paskudnie

To może chociaż
Wesprzeć Obywateli.News, co?