Szaleństwo Krzysztofa Skiby

Muzyk, performer, kpiarz...

Szaleństwo Krzysztofa Skiby

Szybkie strzały Skiby

1. MILIONERZY
Opozycja zarzuca rządowi, że nie wspomaga niepełnosprawnych. To nieprawda, bo przecież Bąkiewicz i Kukiz dostali miliony.

2. POLSKA SĄDZI
Mąż pani marszałek Witek od kilku lat leży na oddziale intensywnej terapii w szpitalu w Legnicy. To bardzo nietypowe, bo czas przebywania w takim miejscu to zwykle 2-3 miesiące. Pewna kobieta, której matka zmarła, gdyż nie było dla niej miejsca na OIOMie skarży szpital. Radio Zet ujawniło tę informację i teraz Marszałek Witek skarży Radio Zet. Na koniec lekarze powinni zaskarżyć Owsiaka, że dostarczył im respirator pod którym leży mąż pani Marszałek.

3. WŁADZA MOŻE WIĘCEJ
W obronie marszałek Witek wystąpił Jarosław Kaczyński, który mówił coś o niebywałym ataku i upadku moralnym mediów. Akurat pan Jarosław jest ostatni, który powinien zabierać głos w tej sprawie. To dla niego blokowano pół Warszawy, gdy chciał sobie zrobić spacer z kościoła pod schodki smoleńskie, to dla niego zamykano cały oddział szpitala w Bydgoszczy, gdy przyjeżdżał na badanie kolana, to dla niego zmieniono prawo, gdy przegrał proces z Sikorskim i miał zapłacić 700 tys. zł w ramach przeprosin, to dla niego wreszcie otworzono cmentarz w pandemii, gdy pozostali Polacy mieli zakaz odwiedzenia grobów bliskich. Prezes przyzwyczaił się, że przepisy go nie obowiązują. Zwykła przyzwoitość także.

O autorze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Niech nie ulecą poprzednie myśli Krzysztofa Skiby

Ostatnia reduta

Propagandyści z TVP, którzy w 2015 zajęli miejsca dziennikarzy z TVP, twierdzą, że nie opuszczą

Czytaj »

Zlot

W Pałacu Kultury w Warszawie z wielką pompą odbył się kolejny Zlot Osób i Zjawisk

Czytaj »

Generalnie jest słabo

Według Google Trends Chopen i Skiba są w kłopotach...

Skoro jest aż tak paskudnie

To może chociaż
Wesprzeć Obywateli.News, co?