Szaleństwo Krzysztofa Skiby

Muzyk, performer, kpiarz...

Szaleństwo Krzysztofa Skiby

Szybkie strzały Skiby

Zemsta prezesa po latach, absurdy pandemii, policyjne państwo PiS, czyli jak policja stosuje starą metodę represji z czasów PRL. A także władza pacyfikuje kluby oraz że można już kupić nowe stringi – pięć szybkich strzałów Krzysztofa Skiby

1. Zemsta po latach. Wtajemniczeni twierdzą, że Prezes osobiście naciska na szefów policji, aby w trakcie pacyfikacji protestów Strajku Kobiet reagować stanowczo i brutalnie. To zemsta za to, że podczas całego życia nie udało mu się poderwać żadnej dziewczyny?

2. Absurdy pandemii. W centrach handlowych m.in. w Poznaniu i w Warszawie protestowali narciarze. Argumentowali, że skoro otwarte są licznie odwiedzane centra handlowe, to można też otworzyć stoki narciarskie. Amatorzy białego szaleństwa na protest przyszli z nartami. Rząd twierdzi, że w dużych sklepach też można zjeżdżać, np. na schodach ruchomych.


PRZECZYTAJ TAKŻE: To już jest skandal. Wyrok nakazowy przeciw fotoreporterce wykonującej swoje obowiązki!


3. Państwo policyjne PiS. Policja stosuje starą metodę represji z czasów PRL. Zatrzymanych na demonstracjach wywozi do komisariatów odległych kilkadziesiąt kilometrów od miejsca zatrzymania. Od lat policja narzeka, że brakuje jej benzyny, by ścigać złodziei. Teraz, gdy demonstrantom serwuje się wycieczki krajoznawcze, brakować jej będzie jeszcze bardziej. Gdy okradną ci mieszkanie policja nie będzie się raczej spieszyć. Wątpliwe by w ogóle przyjechała.

4. Ludzie czekali na otwarcie knajp, restauracji, hoteli i stoków narciarskich. Rząd otworzył centra handlowe i muzea. W opinii Stowarzyszenia Playboyów Polskich, to krok w dobrym kierunku. Można już kupić nowe stringi i pójść w nich na randkę do Muzeum Seksu.

5. Władza pacyfikuje nie tylko protesty kobiet, ale także kluby i dyskoteki, które w desperacji i w obliczu bankructwa postanowiły się otworzyć. Do starć z policją doszło m.in. w klubach w Rybniku i Warszawie. To było do przewidzenia. Władza nie lubi tych, którzy się bawią. Bawić można się tylko w kościele na koncertach Pospieszalskiego oraz na imprezach organizowanych przez TVP. Na imprezy PiSowskie wirus nie przychodzi, bo boi się zatrucia.

O autorze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Niech nie ulecą poprzednie myśli Krzysztofa Skiby

Ostatnia reduta

Propagandyści z TVP, którzy w 2015 zajęli miejsca dziennikarzy z TVP, twierdzą, że nie opuszczą

Czytaj »

Zlot

W Pałacu Kultury w Warszawie z wielką pompą odbył się kolejny Zlot Osób i Zjawisk

Czytaj »

Generalnie jest słabo

Według Google Trends Chopen i Skiba są w kłopotach...

Skoro jest aż tak paskudnie

To może chociaż
Wesprzeć Obywateli.News, co?