Szaleństwo Krzysztofa Skiby

Muzyk, performer, kpiarz...

Szaleństwo Krzysztofa Skiby

Szybkie strzały Skiby

1. Polska pod rządami PiS przypomina chodzenie po wielkim polu kukurydzy. Wejść było łatwo, wyleźć z tego coraz trudniej.

2. Co do chodzenia, to Duda przynosi pecha polskim sportowcom na Igrzyskach Olimpijskich. Gdzie się nie pojawia, tam Polacy przegrywają. Jest propozycja aby w dniu wyborów odwiedził Kaczyńskiego na Żoliborzu.

3. Nie radzą sobie nie tylko sportowcy, ale także policja. Lotna Brygada Opozycji wywiesiła sporych rozmiarów flagę UE na schodkach smoleńskich w Warszawie. Oddział policjantów, który się zjawił przypominał skrzyżowanie Flipa i Flapa na kacu, z Gangiem Olsena po dopalaczach. Pomijam fakt, że wyrywanie protestującym flagi UE, w kraju należącym do UE jest zabawne i żałosne zarazem, ale to w jaki sposób tego dokonano przebija wszystkie happeningi Pomarańczowej Alternatywy z czasów PRL. W trakcie szamotaniny jeden z policjantów zamotał się we flagę i przewrócił, co wyglądało komicznie. Proponuję tych gamoni wysłać na zawody walk w kisielu i obwozić po wiejskich dyskotekach jako atrakcję ciekawszą niż beczenie z playbacku Zenka Martyniuka.

fot. Katarzyna Pierzchała

4. Błaszak wygłosił płomienną, jak żarówka w stodole, mowę o tym, że amerykańskie czołgi, które kupi się za resztkę kasy, będą bronić Warszawy. Czyżby ochrona Prezesa nie dawała już rady? Błaszczak ma sentyment do czołgów, bo w dzieciństwie zbierał gąsienice na ryby dla ojca.

5. Administracja Bidena ujawniła, że jeśli PiS zje TVN, to politycy tej partii będą w USA traktowani jak powietrze, albo Łukaszenka czy inni dyktatorzy. Biedny Duduś nie zrobi sobie już sweet foci z prezydentem przy windzie czy kiblu. Trudno. Jarek na pocieszenie kupi mu Big Maca z frytkami w Mc Donaldzie.

O autorze

1 thought on “Szybkie strzały Skiby

  1. Stara chińska mądrość (te z serii 'Konfucjusz rzekł …’) mówi, że jak nie możesz czegoś zmienić, to to zignoruj, albo zaakceptuj. Czytaj: nie przejmuj się niepotrzebnie.

    Jako bezpartyjny obywatel nie mający na nic wpływu nie jestem w stanie zaakceptować reżimu PoPisKomuchów. Więc muszę to ignorować. A w imię higieny psychicznej nie powinienem się przejmować i się w parszywą grę pozorów wciągać.

    Myślę, że jest to pozycja nieodosobniona, podzielana przez miliony będących w podobnej sytuacji bezpartyjnych obywateli.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Niech nie ulecą poprzednie myśli Krzysztofa Skiby

Ostatnia reduta

Propagandyści z TVP, którzy w 2015 zajęli miejsca dziennikarzy z TVP, twierdzą, że nie opuszczą

Czytaj »

Zlot

W Pałacu Kultury w Warszawie z wielką pompą odbył się kolejny Zlot Osób i Zjawisk

Czytaj »

Generalnie jest słabo

Według Google Trends Chopen i Skiba są w kłopotach...

Skoro jest aż tak paskudnie

To może chociaż
Wesprzeć Obywateli.News, co?