Szaleństwo Krzysztofa Skiby

Muzyk, performer, kpiarz...

Szaleństwo Krzysztofa Skiby

Szybkie strzały Skiby

Matka mordercy prezydenta Gdańska wyzywa w liście do brata prezydenta – Piotra, aby ten „nie hejtował” jej syna. Ksiądz w Ropicy podsuwa do podpisu młodym ludziom ciekawe deklaracje polityczne. Najman chce zorganizować bójki żużlowców

1. Ludzie listy piszą. Matka mordercy prezydenta Gdańska wyzywa w liście do brata prezydenta – Piotra, aby ten „nie hejtował” jej syna. Piotr Adamowicz wystosował list otwarty zaniepokojony przeciąganiem sprawy morderstwa brata. Minęły dwa lata, a sprawa utknęła w miejscu mimo, że sprawca jest znany i publicznie przyznał się do czynu.

Media prawicowe i prorządowe opublikowały jedynie list matki mordercy. Samego czynu jeszcze nie pochwalają, ale już trzymają kciuki za sprawcą.

2. Ropa w Ropicy. Tuż przed bierzmowaniem ksiądz w metropolii o nazwie Ropica podsuwa do podpisu młodym ludziom ciekawe deklaracje polityczne. Jest coś o tym, że nie popiera się Strajku Kobiet, a jeżeli ktoś brał udział w protestach, to ma się zobowiązać do żałowania za grzechy i usunięcia z internetu treści związanych z demonstracjami. Trzeba uczciwie przyznać, że nikt tak usilnie, jak księża nie pracuje nad pustymi ławkami w kościołach.

3. Skoro Rydzyk ma udziały w Żabce, to może PiS ma udziały w Kaczorze?

4. Marcin Najman bokser, którego każda walka była walką pożegnalną chce zorganizować bójki żużlowców w ringu. Potem będą siatkarze, piłkarze ręczni, a na końcu łyżwiarze figurowi. Ale koniecznie na łyżwach i na tafli. Podobno są idioci, którzy chcą to oglądać.

O autorze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Niech nie ulecą poprzednie myśli Krzysztofa Skiby

Ostatnia reduta

Propagandyści z TVP, którzy w 2015 zajęli miejsca dziennikarzy z TVP, twierdzą, że nie opuszczą

Czytaj »

Zlot

W Pałacu Kultury w Warszawie z wielką pompą odbył się kolejny Zlot Osób i Zjawisk

Czytaj »

Generalnie jest słabo

Według Google Trends Chopen i Skiba są w kłopotach...

Skoro jest aż tak paskudnie

To może chociaż
Wesprzeć Obywateli.News, co?