Szaleństwo Krzysztofa Skiby

Muzyk, performer, kpiarz...

Szaleństwo Krzysztofa Skiby

Talibowie bez turbanów

Kilku starszych panów. Talibowie bez turbanów. Mordują nam. Demokrację. Strzałem ustaw w wolność słowa. Wstydem na granicy. Ci żołnierze bez naszywek i dystynkcji. Jak zielone ludziki Putina nie chcą by wszyscy wiedzieli, kim są. Czyli wiedzą, że czynią zło

Nawet bezdomnym psom i kotom udziela się schronienia i karmi. Ptaszek, co złamał skrzydełko i jest chory może liczyć na pomoc. Człowiek nie. Nie w Polsce. Takich otacza się szczelnym kordonem. Nie daje wody i lekarstw. Czeka aż znikną.

I runął jak domek z kart, budowany za miliony dla Rydzyka i dla Reduty Dobrego Imienia WIZERUNEK KRAJU, który w czasie wojny pomagał Żydom. Jak mieli pomagać, skoro dziś wypływają w prawicowym Internecie słowa, aby nie wpuszczać tej grupki biedaków, dać im umrzeć, a najlepiej zabić i zakopać, i po kłopocie.

To teraz wyobraźcie sobie oczami i duszą swojej wyobraźni, że jest okupacja hitlerowska, rozstrzeliwują Polaków, gazują Żydów, a ludzie, którzy dziś odmawiają pomocy w postaci dostarczenia wody i lekarstw dla uchodźców, mają decydować o waszym życiu. Mentalność szmalcowników. Dziedziczona z pokolenia na pokolenie. I nie, to nie są żadne potwory. Żadna tam patologia. Żaden margines. To wykształceni i oczytani ludzie. Dobrzy Polacy i katolicy. To „normalne rodziny z dziećmi”. Tak myślą. Tak ich duchowo ukształtowali „nasi biskupi” do spółki z narodowcami.

PRZECZYTAJ TAKŻE: Nie traćmy wzroku i rozumu

Nie jestem żadnym prorokiem, ale ostrzegałem sześć lat temu przed Kukizem. Wiedziałem, że zrobi cyrk z tych haseł, na które dało się nabrać trzy miliony Polaków (tyle głosów dostał Paweł w wyborach prezydenckich).

Całkiem niedawno snułem wizje, że PiS aby wygrać kolejne wybory, będzie musiał wywołać jakąś wojnę. Dla żartu pisałem, że pewnie będą planowali inwazję chłopców z WOT na duński Bornholm, bo leży bliżej Kołobrzegu niż Danii, albo po czeskiej stronie spróbują skubnąć na dwa tygodnie ze dwie „polskie wsie”. Naród poprze politykę mocarstwową. Politykę wstawania z kolan i walenia głową w parapet. Putinowi się udało. Gdy spadały notowania napadł na Krym i Rosjanie oszaleli z radości. Nasi też dadzą się na to nabrać.

No i kilka dni temu Błaszczak ogłosił, że mamy wojnę z Białorusią. Ona nie musi być na serio. Wystarczy, że będzie w TVP.


Foto: Mural autorstwa Krzysztofa Grządziela. Mysłowice Janów. Zdjęcie z Internetu.

PS.
Dziś około godziny 12 grupa Polaków, których ruszyło sumienie spróbuje przekazać grupce uchodźców na granicy jedzenie, wodę i lekarstwa. Ci są z ojczyzny mojej.

O autorze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Niech nie ulecą poprzednie myśli Krzysztofa Skiby

Ostatnia reduta

Propagandyści z TVP, którzy w 2015 zajęli miejsca dziennikarzy z TVP, twierdzą, że nie opuszczą

Czytaj »

Zlot

W Pałacu Kultury w Warszawie z wielką pompą odbył się kolejny Zlot Osób i Zjawisk

Czytaj »

Generalnie jest słabo

Według Google Trends Chopen i Skiba są w kłopotach...

Skoro jest aż tak paskudnie

To może chociaż
Wesprzeć Obywateli.News, co?