Szaleństwo Krzysztofa Skiby

Muzyk, performer, kpiarz...

Szaleństwo Krzysztofa Skiby

Wiadomości z kraju złości

1. KAPITAN MÓWI NIE. Już niebawem huczne otwarcie kanału na Mierzei Wiślanej, czołowej inwestycji PiS (patrz fotka). Problem w tym, że nie ma chętnego kapitana, który poprowadzi pierwszy statek. Według fachowców kanał jest zbyt płytki, by mogły nim płynąć duże jednostki. Czyli jednak pierwszymi pływakami będą prezes na pontonie i Suski w kajaku.

2. REKORDZISTKA. W weekend samochód potrącił na jezdni trzynastoletnią dziewczynę. Po zabraniu ofiary wypadku do szpitala okazało się, że ma ona 2 promile alkoholu we krwi, czyli jest narąbana jak stodoła. Respekt budzi wiek i stopień upojenia. Minister Czarnek miał rację. W Polsce młodzi ochoczo pielęgnują tradycje przodków.

3. WESELE ANTYSYSTEMOWCA. Sensacją stał się ślub wiceministra Zjednoczonej Prawicy na ponad 500 osób. Zagadką ekonomiczną jest fakt, że wiceminister jest osobą, która wykazuje niskie dochody i prawie brak oszczędności, ale bawi się jak gruby milioner. Zabawne jest też to, że karierę polityczną zaczynał u Kukiza jako „antysystemowiec”, potem przeszedł do PiS, a w finale znalazł się w partii Ziobry. Ta błyskotliwa kariera, to coś takiego jakby mieć kaca przed weselem, a pawia puścić na trzeźwo.

4. KTO KRADNIE PRZEŻYJE. Rośnie liczba drobnych kradzieży dokonywanych w sklepach. Według badań w ostatnim czasie ilość tego typu incydentów wzrosła aż o 20 procent. Powodem są rosnące ceny i zwiększająca się bieda społeczeństwa. Ideałem, do którego uparcie dąży rząd Morawieckiego jest, aby w sklepach były puste półki. Wówczas problem zniknie, bo nie będzie czego kraść.

5. ODRA POCZEKA. Minister Moskwa ogłosiła, że za miesiąc będą znane już wyniki kontroli i badań dotyczące katastrofy ekologicznej na Odrze. Szkoda, że nie powołano specjalnej podkomisji śledczej wzorem cyrku Macierewicza. Wówczas co miesiąc bylibyśmy bliżej prawdy, a specjaliści od latawców, wybuchających parówek czy wysadzenia w powietrze wiejskiej stodoły mieliby wiele ciekawych teorii. Swoją drogą to dziwne, że do tej pory nie sprawdzono gaśnic z magistratu w Warszawie, by wyjaśnić dlaczego ryby w Odrze nie żyją.

O autorze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Niech nie ulecą poprzednie myśli Krzysztofa Skiby

Ostatnia reduta

Propagandyści z TVP, którzy w 2015 zajęli miejsca dziennikarzy z TVP, twierdzą, że nie opuszczą

Czytaj »

Zlot

W Pałacu Kultury w Warszawie z wielką pompą odbył się kolejny Zlot Osób i Zjawisk

Czytaj »

Generalnie jest słabo

Według Google Trends Chopen i Skiba są w kłopotach...

Skoro jest aż tak paskudnie

To może chociaż
Wesprzeć Obywateli.News, co?