Szaleństwo Krzysztofa Skiby

Muzyk, performer, kpiarz...

Szaleństwo Krzysztofa Skiby

Wielka lipa

1. LIPA KONKURSOWA. Polskie eliminacje do Eurowizji pokazały, że TVP jest już przygotowana na jesienne wybory do parlamentu. Wszystko przebiegło zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami.

Wygrała kandydatka, która otrzymała mniej głosów od telewidzów, ale za to miała wsparcie, ze strony jury, w którym zasiadali m.in. matka jej kumpla i facet od tańca, któremu dała zarobić.

Wykonawca, który lepiej śpiewał i wygrał głosowanie widzów, całkowicie słusznie zajął drugie miejsce i konkurs Eurowizji zobaczy sobie bezpiecznie w domu na kanapie. Podobnie będzie w trakcie najbliższych wyborów parlamentarnych. Jak PiS przegra, to i tak w TVP wygra i nie na co robić dramatów.

2. ROPNA LIPA. Pinokio ponownie pobił światowy rekord obłudy. Jeszcze nie tak dawno grzmiał na Niemcy i Francję za to, że te kraje nadal kupują ropę od Rosji i tym samym wspierają Putina. Tymczasem okazało się, że Polska pod jego rządami, mimo masakry w Buczy i Irpieniu, nadal sprowadzała rosyjską ropę. Pinokio dał zarobić Rosjanom miliardy, ale na potrzeby propagandy stroił się w piórka obrońcy Ukrainy. Podobno nie może już swobodnie poruszać się w gabinecie URM, bo rysuje nosem sufity.

3. POLICYJNA LIPA. Podwładni Naczelnego Miłośnika Granatników po raz kolejny okazali się lepsi niż Gang Olsena. Wypłynęły na jaw taśmy z monitoringu interwencji policyjnej w Poznaniu sprzed dwóch lat. Czterech uzbrojonych policjantów usiłuje zatrzymać bezbronnego i rannego schizofrenika, który wcześniej dokonał samookaleczenia. Oddają do niego siedemnaście strzałów, z czego pięć celnych. Mimo tego, chory nadal ma przewagę i biegnie bez broni w kierunku policjantów. Dwóch z nich przewraca się uciekając z pistoletami przed wariatem.  Przybywa kolejny patrol i policjantów jest już ośmiu. Obezwładniają go wreszcie przy pomocy paralizatorów.

Wariat przeżył, a policjanci, którzy zrobili sobie festiwal strzelecki mają teraz sprawę w sądzie. Co ciekawe nadal służą w policji. A tak wiele się teraz mówi, że nie ma dobrych, nowych, polskich komedii.

fot. Karolina Kempińska

O autorze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Niech nie ulecą poprzednie myśli Krzysztofa Skiby

Ostatnia reduta

Propagandyści z TVP, którzy w 2015 zajęli miejsca dziennikarzy z TVP, twierdzą, że nie opuszczą

Czytaj »

Zlot

W Pałacu Kultury w Warszawie z wielką pompą odbył się kolejny Zlot Osób i Zjawisk

Czytaj »

Generalnie jest słabo

Według Google Trends Chopen i Skiba są w kłopotach...

Skoro jest aż tak paskudnie

To może chociaż
Wesprzeć Obywateli.News, co?