Szaleństwo Krzysztofa Skiby

Muzyk, performer, kpiarz...

Szaleństwo Krzysztofa Skiby

Wielkie zwijanie

Wybitnym naukowcom z całego świata zadano pytanie: – Co zrobić, aby Polacy byli bardziej szczęśliwi?

Wśród wielu recept, takich jak poprawić gospodarkę, usprawnić PKP, czy funkcjonowanie poczty, były też analizy dotyczące źródła nieszczęść. Okazuje się, że istnieje wiele takich ognisk, które powodują, że Polacy czują się wkurzeni, nieszczęśliwi lub zirytowani. Jednym z nich jest piłka nożna.

Polaków irytuje szczególnie krajowa piłka nożna, bo ta światowa raczej ich cieszy i dostarcza pozytywnych emocji. Wielu rodaków kibicuje zagranicznym klubom piłkarskim takim jak np. Barcelona, Juventus czy Manchester, bo miejscowe drużyny, albo ich rozczarowały, albo są na tak niskim poziomie i grają archaiczny football, który jedynie doprowadza do wściekłości lub wkurza bardziej niż inflacja.

Zdaniem psychologów zlikwidowanie piłki nożnej na terenie Polski, byłoby zabiegiem zdecydowanie poprawiającym humor Polaków. Zwijanie piłki powinno zacząć się od boisk i stadionów.

Są już plany co zrobić że stadionem narodowym w Warszawie, skoro organizowane tam mecze doprowadzają społeczeństwo do rozstroju nerwów i rozpaczy. Jedno z rozwiązań proponuje, aby zrobić tam wybieg dla psów. Policja przetestowała wstępnie ten wariant i wyniki są podobno wysoce obiecujące

fot. Karolina Kempińska

O autorze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Niech nie ulecą poprzednie myśli Krzysztofa Skiby

Ostatnia reduta

Propagandyści z TVP, którzy w 2015 zajęli miejsca dziennikarzy z TVP, twierdzą, że nie opuszczą

Czytaj »

Zlot

W Pałacu Kultury w Warszawie z wielką pompą odbył się kolejny Zlot Osób i Zjawisk

Czytaj »

Generalnie jest słabo

Według Google Trends Chopen i Skiba są w kłopotach...

Skoro jest aż tak paskudnie

To może chociaż
Wesprzeć Obywateli.News, co?