Szaleństwo Krzysztofa Skiby

Muzyk, performer, kpiarz...

Szaleństwo Krzysztofa Skiby

Wojna i przedpokój

Jeżeli ktoś miał jeszcze wątpliwości to teraz, po wypowiedziach pana premiera już można być pewnym. Rządzą nami szaleńcy i wariaci

Lew Tołstoj napisał słynną powieść „Wojna i pokój” o romansach i wojnach napoleońskich w Rosji. O czasach Mateusza też można napisać powieść „Wojna i przedpokój”, o wojnie PiS z całym światem.

Były pisowski minister spraw zagranicznych Jacek Czaputowicz, w szczerym wywiadzie dla Rzeczpospolitej przyznał, że obecnej Polski NIKT nie lubi i nasz kraj nie ma żadnego sojusznika. Sześć lat rządów i dąsów Kaczelnika z łupieżem na karku i mamy zdruzgotaną pozycję międzynarodową, jak Niemcy w 1945, albo RPA w latach 80.

PRZECZYTAJ TAKŻE: Zwycięstwo w tej wojnie jest NASZE

Polska ma konflikt z USA, bitwę z Izraelem, wojnę z Unią, spór z Czechami, przepychanki z Rosją i Białorusią, zatargi z Niemcami i Ukrainą. Ziemkiewicz domagał się jeszcze aby dokopać Wielkiej Brytanii. Tylko czekać kiedy śledzie z Bałtyku się na nas obrażą, a polskie bociany wybiorą emigrację i nie wrócą do gniazd.

Swoją wypowiedzią i straszeniem III wojną światową, w wywiadzie dla znanej gazety, premier elegancko wrzucił jeszcze granat do ogniska. Oto matematyczne równanie w dół. Trzecia wojna plus druga pensja, równa się Czwarta RP.

fot. Johnbob @ Sophie Press

O autorze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Niech nie ulecą poprzednie myśli Krzysztofa Skiby

Ostatnia reduta

Propagandyści z TVP, którzy w 2015 zajęli miejsca dziennikarzy z TVP, twierdzą, że nie opuszczą

Czytaj »

Zlot

W Pałacu Kultury w Warszawie z wielką pompą odbył się kolejny Zlot Osób i Zjawisk

Czytaj »

Generalnie jest słabo

Według Google Trends Chopen i Skiba są w kłopotach...

Skoro jest aż tak paskudnie

To może chociaż
Wesprzeć Obywateli.News, co?