Szaleństwo Krzysztofa Skiby

Muzyk, performer, kpiarz...

Szaleństwo Krzysztofa Skiby

Żeby być na fali

Poseł Patryk Jaki, poseł Łukasz Mejza i wielu innych polityków wrzuca do netu swoje zdjęcia ze stekami i głośno oświadcza, że jedzą mięso i jeść będą

Nie miałem pojęcia o co chodzi, ale okazało się, że zdjęcie z kotletem to teraz wyraz patriotyzmu. Internet wchłonie każdą głupotę i nowe zabawy. Było już oblewanie się wodą i rapowanie na zawołanie (oba połączone z akcjami charytatywnymi).

Teraz polityk Mejza (dawny minister w rządzie PiS), który znany był z tego, że jego Fundacja naciągała nieuleczalnie chorych na niesprawdzone terapie w Meksyku, lansuje się przy mięsnym kotlecie.

Nowa moda poszła już w Polskę i coraz więcej osób ma zdjęcia z kotletami. Czasem trudno rozróżnić co jest twarzą, a co kotletem. Przy obecnych cenach nie każdego stać na kotlet i zdjęcie z drogiej restauracji, jak zrobił to polityk Mejza. Polacy masowo więc powinni pisać listy do posła, aby ten zafundował im sesje foto w knajpie z kotletem.

Z kolei Patryk Jaki znany z szerokiej jak Opole działalności na rzecz siebie i swojej rodziny, powinien wystąpić z projektem dodatku kotletowego dla obywateli. Był niedawno projekt Willa Plus dla wybranych, powinien być skromniejszy, ale za to powszechnie dostępny projekt kotlet plus dla wszystkich chętnych. A chętnych na pewno nie zabraknie.

Aby nie być w tyle, sam rozpoczynam nowy challenge. Wystarczy zrobić sobie zdjęcie z ciastkiem. Głupie i bez sensu, ale może na chwilę osłodzić ciężkostrawne wygłupy niektórych posłów. Ciastko Plus.

O autorze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Niech nie ulecą poprzednie myśli Krzysztofa Skiby

Ostatnia reduta

Propagandyści z TVP, którzy w 2015 zajęli miejsca dziennikarzy z TVP, twierdzą, że nie opuszczą

Czytaj »

Zlot

W Pałacu Kultury w Warszawie z wielką pompą odbył się kolejny Zlot Osób i Zjawisk

Czytaj »

Generalnie jest słabo

Według Google Trends Chopen i Skiba są w kłopotach...

Skoro jest aż tak paskudnie

To może chociaż
Wesprzeć Obywateli.News, co?