Szaleństwo Krzysztofa Skiby

Muzyk, performer, kpiarz...

Szaleństwo Krzysztofa Skiby

Pociąg do potwora

Steven Seagal, gwiazdor kina akcji, w filmach gra zawsze tego, który staje po stronie słabszych. Daje wycisk gangsterom, mafiozom, porywaczom kobiet, handlarzom narkotyków. Nie ma litości dla tych którzy wykorzystują i gnębią starców, kobiety i dzieci. W prawdziwym życiu był wielokrotnie oskarżony o molestowanie kobiet i kontakty z przestępcami. Od kilku lat jest też kumplem największego bandziora, czyli Władimira Putina

Ten zawodowy osiłek tak zauroczył się Rosją, że nie tylko wspierał propagandowo militaryzm rosyjski i okupację Krymu, ale w 2016 roku przyjął obywatelstwo rosyjskie, a po napadzie Rosji na Ukrainę swoje urodziny świętował hucznie w Moskwie, w towarzystwie ważnych prominentów z otoczenia samego Putlera.

Niektórym gwiazdorom (i to nie tylko z Hollywood), odbija na starość. Nie wiem czy to kwestia ciągłej potrzeby uznania, chroniczne uzależnienie od poklasku, czy wyrachowany plan przetrwania na emeryturze. Jedni rzucają się w szpony religii i będąc zerami udają świętych, inni modlą się do skalpela chirurga i Jej Wysokości Botoksu, jeszcze inni chcą zostać politykami.

PRZECZYTAJ TAKŻE: 202 i 203 – zapomniane artykuły Kodeksu wyborczego

Jednak najgłupszy odłam gwiazdorów kumpluje się na starość z dyktatorami. Mają klinicznie stwierdzony pociąg do krwawych potworów. Najbardziej znane przykłady to m.in. gwiazda koszykówki Dennis Rodman, który przez całą swoją karierę w NBA, wydawał się na maksa sympatycznym gościem. Tymczasem na emeryturze zapałał miłością do satrapy z Korei Północnej Kim Dzong Una. Z uśmiechem wspiera kraj, w którym za oglądanie romantycznych seriali z Korei Południowej ląduje się w obozie koncentracyjnym. Jest częstym gościem Kim Dzong Una, fotografuje się z nim i wygłasza teorie, że to spoko gość.

Francuski gwiazdor o światowej sławie Gérard Depardieu nigdy nie był grzecznym chłopcem. Już jako młodzian wdawał się w liczne bójki, był szulerem, złodziejem i alfonsem. Jego wielki talent aktorski kazał wszystkim przymykać oko na chuligańsko łobuzerską naturę gwiazdy. Wolimy pamiętać go z roli Dantona, Rasputina czy Obelixa. Z filmów takich jak Nędznicy czy Hrabia Monte Christo, niż z faktu że jest międzynarodowym awanturnikiem, politycznym palantem i lizusem Putina, który tak się zakochał w Rosji, że przyjął jej obywatelstwo.

Kolekcję pożytecznych idiotów rosyjskiego dyktatora uzupełnia mistrz obita szczęka Steven Seagal i Roger Waters z legendarnego Pink Floyd, który jak nierozumiejący niczego debil, apeluje do bombardowanych przez rakiety Putina Ukraińców o pokój.

Dobrze się stało, że politycy z Polski, Łotwy, Litwy, Ukrainy i USA wystąpili z wnioskiem o nałożenie sankcji gospodarczych na Stevena Seagala. Nie ma litości dla wspieraczy Króla Żula z Moskwy. Seagal w swych filmach nieźle kopał przeciwników. Czas by sam się kopnął w tyłek.

fot. Facebook/Krzysztof Skiba

O autorze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Niech nie ulecą poprzednie myśli Krzysztofa Skiby

Ostatnia reduta

Propagandyści z TVP, którzy w 2015 zajęli miejsca dziennikarzy z TVP, twierdzą, że nie opuszczą

Czytaj »

Zlot

W Pałacu Kultury w Warszawie z wielką pompą odbył się kolejny Zlot Osób i Zjawisk

Czytaj »

Generalnie jest słabo

Według Google Trends Chopen i Skiba są w kłopotach...

Skoro jest aż tak paskudnie

To może chociaż
Wesprzeć Obywateli.News, co?