Szaleństwo Krzysztofa Skiby

Muzyk, performer, kpiarz...

Szaleństwo Krzysztofa Skiby

Szybkie strzały Skiby

W TVP Info kolejna mszę smoleńska z Telewizji Trwam. Według koncepcji władzy pojedyncze słowa będą wolne. W systemie na wzór węgierskiego gulaszu wszystko należy do rządzącej Partii – szybkie strzały Krzysztofa Skiby

1. W TVP Info pokazywano wczoraj kolejną mszę smoleńską z Telewizji Trwam. Być może warto zrobić krok dalej i cały program Telewizji Trwam pokazywać w TVP Info? Różnicy nikt już dziś żadnej nie zauważy, bo obie stacje mówią praktycznie jednym głosem. I zawsze jest to głos z ambony. A swoją drogą to ciekawe jak Ziemiec, Rachoń czy Holecka będą  prezentować się w koloratkach? 

2. PiS jest za wolnością słowa. Każde pojedyncze słowo, według koncepcji władzy, będzie wolne. Ale słowa ułożone w zdanie już nie i będą podlegać kontroli Partii. I wszystko to zgodne z konstytucją, bo w konstytucji nie ma słowa o wolności zdania. Zdać można jedynie służbowe kajdanki na komisariacie. 


PRZECZYTAJ TAKŻE: Obywatele RP do Ziobry: Macie obowiązek traktować nas jak więźniów sumienia


3. Tempo szczepień jest zaiste imponujące. Moja mama ma 90 lat i cały czas czeka w kolejce. Tymczasem w TVP parada zachwyconych osób, którym udało się zaszczepić. Przypomina to czasy PRL, gdy w sklepach brakowało mięsa, a w telewizji występowały osoby, które opowiadały widzom jak smakuje kiełbasa. 

4. Jarosław nie ustaje w budowaniu Budapesztu nad Wisłą. Jeszcze trochę a Polska PiS (zwana już powszechnie „drugą komuną”) będzie jak mafijne państwo Orbana. W systemie na wzór węgierskiego gulaszu wszystko należy do rządzącej Partii. 

Obecnie ostro biorą się nie tylko za wolne media, ale także za przedsiębiorców. Jak PiS przejmie dyskoteki, puby, hotele i restauracje, to z menu zniknie kaczka w buraczkach i nie potańczymy już przy utworze ***** ***

5. Dziś tłusty czwartek i tej okazji Krystyna Pawłowicz postanowiła uczesać majonezem włosy i dla dobra narodu przedłużyć swój pobyt w kuloodpornej wannie.

O autorze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Niech nie ulecą poprzednie myśli Krzysztofa Skiby

Ostatnia reduta

Propagandyści z TVP, którzy w 2015 zajęli miejsca dziennikarzy z TVP, twierdzą, że nie opuszczą

Czytaj »

Zlot

W Pałacu Kultury w Warszawie z wielką pompą odbył się kolejny Zlot Osób i Zjawisk

Czytaj »

Generalnie jest słabo

Według Google Trends Chopen i Skiba są w kłopotach...

Skoro jest aż tak paskudnie

To może chociaż
Wesprzeć Obywateli.News, co?