Szaleństwo Krzysztofa Skiby

Muzyk, performer, kpiarz...

Szaleństwo Krzysztofa Skiby

Turbulencje prasowe

Jak ja uwielbiam konferencje prasowe rządu. Są wspaniałe, a wizja rzeczywistości na tych konferencjach wprost cudowna. Jak z bajki, albo i lepiej

Piękno bije z każdego słowa premiera. Tym pięknem dostajemy po oczach i wielu ma już siniaki. Każda deklaracja szefa rządu, każda kolejna obietnica, wzbudza w nas entuzjazm. Do wymiotów.

Radiesteci i elektrycy są pewni, że nad głową Mateusza Morawieckiego unosi się tajemnicza poświata. Nie ma już wątpliwości, że to światło, które bije od Morawieckiego, to jedyne na które w tym sezonie możemy sobie pozwolić, bo ceny prądu wyłączyły już niejeden biznes. Mateusz świeci przykładem. Jednak nie wszystko Morawieckim da się w kraju oświetlić. Prawdę mówiąc to jedynie te konferencje prasowe, wiekuista światłość Pinokia jest w stanie rozjaśnić. Światła potrzeba tam wiele, bo ciemnota wciskana jest na okrągło.

PRZECZYTAJ TAKŻE: Czas pandemii. Rachunek życia i śmierci

Nawet malkontenci twierdzą, że dzięki konferencjom prasowym świat staje się lepszy. Na kilka minut, ale zawsze. Dziś Mateusz Morawiecki ogłosił, że będzie taniej w sklepach. I powiedział prawie prawdę. Sprawdziłem. Taniej jest na konferencji Morawieckiego. W sklepach nadal drogo.

Sam kolekcjoner pałaców Daniel Obajtek ogłosił dziś, że benzyna jest 5.19 zł za litr. Ja tankowałem dziś paliwo za 6.10 zł za litr, ale ważne, że na konferencji było taniej. Skąd Obajtek ma znać ceny, skoro on jeździ za darmo, bo mu dali Orlen do zabawy. Im gorzej w rzeczywistości, tym zawsze słodziej i lepiej na konferencji.

Gdyby nie konferencje prasowe rządu, to bym nie wiedział, że mieszkam w raju, ale dzięki konferencjom wiem. I też państwu polecam. Gdy sobie zaaplikujemy kilka takich konferencji prasowych na dobę, to nam się polepszy. Humor. Bo w portfelu, to jak w głowach wielu polskich wyznawców premiera. Nadal pustki.

O autorze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Niech nie ulecą poprzednie myśli Krzysztofa Skiby

Ostatnia reduta

Propagandyści z TVP, którzy w 2015 zajęli miejsca dziennikarzy z TVP, twierdzą, że nie opuszczą

Czytaj »

Zlot

W Pałacu Kultury w Warszawie z wielką pompą odbył się kolejny Zlot Osób i Zjawisk

Czytaj »

Generalnie jest słabo

Według Google Trends Chopen i Skiba są w kłopotach...

Skoro jest aż tak paskudnie

To może chociaż
Wesprzeć Obywateli.News, co?