Szaleństwo Krzysztofa Skiby

Muzyk, performer, kpiarz...

Szaleństwo Krzysztofa Skiby

Turniej damskich bokserów

Wszystkich fanów sportów walki ucieszy relacja z najnowszych zawodów lania po ryju. Na terenie całego kraju, pod patronatem mediów narodowych, odbyły się kolejne zawody dla prawdziwych mężczyzn czyli Turniej Damskich Bokserów o puchar Prezesa Kaczyńskiego

Po kilkudniowych zmaganiach ulicznych, udało się wyłonić grupę finalistów konkursu, którzy przeszli do ostatniego etapu rozgrywek. Oto oni:

1. Posterunkowy Zenon Kalafior z dużym poświęceniem i mimo gwizdów tłumu własnoręcznie złamał rękę nastoletniej dziewczynie, która krzyczała antyrządowe hasła.

2. Starszy posterunkowy Józef Mitręga z dużym sukcesem i fachowo ciągnął za nogę starszą babcię z napisem „Prawa kobiet”. Jak nikt nie widział, dał jej w pysk.

3. Młodszy sierżant Kazimierz Piguła, prawdziwy artysta Ręcznych Miotaczy Gazu. Z wielką wprawą dawał gazu na nielegalnych protestach. Pozbawił wzroku i równowagi co najmniej kilkanaście kobiet, wrogo nastawionych do wartości chrześcijańskich.

4. Sierżant Marcin Lebioda poszczuł psem młode dziewczyny z demonstracji, które źle wyrażały się o jakości programów TVP, a jedną tak przydusił, że zobaczyła świeczki w oczach.

5. Starszy sierżant Aleksander Macanka, mistrz akcji i zamykania demonstrantów w kotłach. Osobiście skopał i spałował wiele kobiet, które nie zachwyciły się dobrą zmianą.


PRZECZYTAJ TAKŻE: Czy prawa człowieka przetrwają kampanię?

Jury miało ciężki orzech do zgryzienia, ale po sumiennym podliczeniu punktów i fachowej ocenie znawców robienia z pyska pomidora, Królem Turnieju zostaje Kazimierz Piguła – mistrz miotaczy gazowych.

Puchar Prezesa Kaczyńskiego zostanie do jego domu dostarczony czołgiem. Prezes osobiście wręczy trofeum zwycięzcy. Już dziś przywódca przewodniej siły narodu pogratulował wszystkim finalistom konkursu i gorąco zachęcił do dalszej rywalizacji między oddziałami szturmowymi. Puchar ma charakter przechodni więc każdy z policjantów ma szansę na jego zdobycie.

Żony i dziewczyny policjantów napisały do Prezesa Kaczyńskiego słodki i rozczulający list w podziękowaniu za pomysł Turnieju. Dzięki temu, że ich mężowie i narzeczeni pałują kobiety na ulicach, w ramach Turnieju Damskich Bokserów, one choć przez kilka dni mają spokój i nie dostają tradycyjnego łomotu w domu, co pozwala im złapać oddech i podleczyć rany.

Gratulujemy zwycięzcy i z radosnym podnieceniem czekamy na kolejne rozgrywki tej fascynującej dyscypliny.

fot: Mikołaj Kiembłowski

O autorze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Niech nie ulecą poprzednie myśli Krzysztofa Skiby

Ostatnia reduta

Propagandyści z TVP, którzy w 2015 zajęli miejsca dziennikarzy z TVP, twierdzą, że nie opuszczą

Czytaj »

Zlot

W Pałacu Kultury w Warszawie z wielką pompą odbył się kolejny Zlot Osób i Zjawisk

Czytaj »

Generalnie jest słabo

Według Google Trends Chopen i Skiba są w kłopotach...

Skoro jest aż tak paskudnie

To może chociaż
Wesprzeć Obywateli.News, co?