11 listopada. Niepodległość jest dla wszystkich [WIDEO]

O północy Aktywiści z Kordegardy rozpoczęli obchody Święta Niepodległości. – Będziemy obchodzić 11 listopada biało-czerwono i tęczowo, bo niepodległość jest dla wszystkich – napisali w oświadczeniu


Oświadczenie Aktywistów z Kordegardy

…my, Naród Polski – wszyscy obywatele Rzeczypospolitej, zarówno wierzący w Boga będącego źródłem prawdy, sprawiedliwości, dobra i piękna, jak i nie podzielający tej wiary, a te uniwersalne wartości wywodzący z innych źródeł, równi w prawach i w powinnościach wobec dobra wspólnego – Polski…”

Te słowa zawarte w preambule konstytucji Polskiej, świadczą o równości każdego obywatela. 11 listopada, to święto radości, zawłaszczone przez faszystów i nacjonalistów wspieranych przez Polski rząd. Z tego powodu będziemy obchodzić to święto, jako pierwsi. Równo o północy w nie przypadkowym miejscu – Kordegarda – teren Ministerstwa kultury, które finansowo wspiera faszystów, jest to także na przeciw Pałacu Prezydenckiego, a jak dobrze wiemy, prezydent objął patronatem marsz Bąkiewicza. Będziemy obchodzić 11 listopada biało-czerwono i tęczowo, bo niepodległość jest dla wszystkich.

Aktywiści z Kordegardy

O autorze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Głosy w dyskusji

Wybory już za:

Dni
Godzin
Minut
Sekund

Znaczenie „partyjnego programu”

Wygrane kampanie PiSu w praktyce uruchamiały spontaniczne działania oddolne (by użyć ukochanego słowa z czasów „Solidarności”) nie tylko działaczy partyjnych, ale bardziej zaangażowanych wyborców PiSu. Program najwyraźniej do nich przemawiał i zostawiał miejsce na włączenie się w akcję za własną partią.

Czytaj »