Szaleństwo Krzysztofa Skiby

Muzyk, performer, kpiarz...

Szaleństwo Krzysztofa Skiby

Chciejstwo

To urocze określenie wymyślone przez Melchiora Wańkowicza. Chcemy, żeby coś było takie jak sobie pięknie wyobrażamy, co nie oznacza, że takie właśnie jest

W Polsce i na świecie wszyscy chcą, aby Putin zdechł. Co chwilę czytamy sensacyjne doniesienia o jego chorobach. Putin raz albo ma raka, albo inną straszną, śmiertelną chorobę. Boi się covida lub zamachu. Ma kilku sobowtórów, którzy zamiast niego pojawiają się publicznie, bo on już nie ma siły.

Też bym chciał, żeby ten satrapa się przekręcił, ale mam obawy, że to co czytamy w mediach to tylko nasze chciejstwo.

WESPRZY mini-noclegownię dla uchodźców z Ukrainy

Na tym naszym chciejstwie żerują przeróżni cwaniacy. Kilka dni temu czytałem, że jakiś samozwańczy jasnowidz przewiduje szybką śmierć Putina. Podobno widział go martwego. Pewnie w szklanej kuli, albo po czterech piwach.

Inni specjaliści spekulują, że Putina zabiją rosyjscy oligarchowie, którzy najwięcej tracą na sankcjach Zachodu. Jeszcze inni, że załatwi go własne otoczenie, by ratować skórę i przed Zachodem odegrać rolę „wyzwolicieli”.

Swoje pięć minut mają komentatorzy, którzy na skutek rzekomo uważnych obserwacji snują teorie dotyczące stanu zdrowia Władimira. Zalewają nas plotki o tym, że Putin nie rusza się bez pięciu lekarzy przy boku, że dziwnie mrugnął okiem, co pewnie oznacza, że ma wylew, albo to co pisano ostatnio, że miał koc na nogach w trakcie parady, co jest dowodem na ostatnie chwile życia.

ZOBACZ TAKŻE: Andrzej Zybertowicz pozwany

Niestety, obawiam się, że to wszystko wyssane z brudnego palca teorie i tak zwane myślenie życzeniowe. Źli ludzie żyją długo. Zło ich konserwuje. Czego dowodem nie tylko Rosja. Wielu dyktatorów, potwornych zbrodniarzy dożyło sędziwego wieku i żadna kara boska ich nie dosięgła.

Nastawmy się raczej, że ten „botoksowy dyktator”, jak śpiewa zespół Dezerter, długo jeszcze będzie nam bruździł pod oknem. Myślenie, że ktoś za chwilę załatwi Putina i będzie wesoło, a kłopoty się skończą, powoduje, że czekamy na cud, zamiast mądrze z nim walczyć.

Zachód musi go ograć i się zjednoczyć pamiętając, że wszystkie zamachy na Fidela Castro, organizowane przez agentów CIA, się nie udały. A było ich co najmniej kilkadziesiąt. Putin będzie długo żył. Niestety.

O autorze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Niech nie ulecą poprzednie myśli Krzysztofa Skiby

Ostatnia reduta

Propagandyści z TVP, którzy w 2015 zajęli miejsca dziennikarzy z TVP, twierdzą, że nie opuszczą

Czytaj »

Zlot

W Pałacu Kultury w Warszawie z wielką pompą odbył się kolejny Zlot Osób i Zjawisk

Czytaj »

Generalnie jest słabo

Według Google Trends Chopen i Skiba są w kłopotach...

Skoro jest aż tak paskudnie

To może chociaż
Wesprzeć Obywateli.News, co?