Dziękczynny piknik na Nowogrodzkiej

Okres wakacyjny sprzyja piknikowaniu, dlatego tym razem bawimy się na Nowogrodzkiej pod czujnym okiem prezesa – piszą Beata Molik i Krzysztof Piotrowski, organizatorzy wydarzenia

Piknik rozpocznie się w czwartek 28 lipca o godzinie 12.00. Będzie miał charakter prześmiewczy i groteskowy, „a jego głównym celem jest pokazanie prezesowi, że jego idee realizowane przez pisowski rząd zaowocowały powstaniem ogromnej rzeszy świadomych Obywateli, zgromadzonych w wielu aktywnych grupach”.

Każdy uczestnik spotkania będzie miał możliwość zaprezentowania i promocji swoich działań. – Forma Waszej prezentacji należy do Was. Wasza kreatywność nie zna granic.

Będzie wesoło i zabawnie. Czas spędzimy przy dobrej muzyce, grach i zabawach – zachęcają organizatorzy i wymieniają:  – Wspólnie nauczymy się gwizdania do piosenki ,,Kukułeczka kuka, zagramy w darta, a o godzinie 18.00 rytualny taniec dla Jarosława poprowadzi instruktorka tańca @Izabela Adamiec.
Proszą: – Jeśli zechcecie do nas dołączyć, koniecznie weźcie koce, leżaki, gwizdki, okulary, przeciwsłoneczne, kapelusze, dmuchane kaczki, prowiant i co tam jeszcze chcecie.
Miłe widziane trąbki, cymbałki, tamburyny, dzwoneczki i inne huczne instrumenty.
Przynieście zdjęcia z dedykacją dla Jarosława z Waszych akcji, które będziecie mogli umieścić w piknikowej galerii.

Na pikniku będą m.in.: Adam Mazguła, Iwona Hartwich, Zbigniew Komosa, Babcia Kasia, Laura Kwoczała, LBO-Lotna Brygada Opozycji, Protestea, Polskie Babcie, Homokomando, Akcja Demokracja, ISKRA inicjatywa obywatelska, DOŚĆ milczenia-STOP klerykalizacji Polski. Inicjatywa Obywatelska, TVPŁŻ, Stowarzyszenie PwB, Literiada, Wolna Prokuratura, Obywatele RP

– Zachęcamy do dołączenia wszystkich, którzy jeszcze nie dołączyli. Bawimy się w doborowym towarzystwie do godziny 20:00. Każdy wybiera sobie godziny dogodne dla siebie – piszą organizatorzy.

Szczegóły na wydarzeniu na Facebooku.

O autorze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Głosy w dyskusji

Wybory już za:

Dni
Godzin
Minut
Sekund

Znaczenie „partyjnego programu”

Wygrane kampanie PiSu w praktyce uruchamiały spontaniczne działania oddolne (by użyć ukochanego słowa z czasów „Solidarności”) nie tylko działaczy partyjnych, ale bardziej zaangażowanych wyborców PiSu. Program najwyraźniej do nich przemawiał i zostawiał miejsce na włączenie się w akcję za własną partią.

Czytaj »