Kaczyński i Roszkowski contra cywilizacja zachodnia. Ideolog PiS idzie na całość

„Roztrzaskane lustro” Wojciecha Roszkowskiego to książka z niepokojącym podtytułem „upadek cywilizacji zachodniej”. Ideolog PiS atakuje w niej niemal cały dorobek kultury europejskiej od końca średniowiecza (do którego trzeba wrócić), nie mówiąc już o czasach współczesnych od Freuda, Darwina, Sorosa, osiągnięć współczesnej fizyki, muzyki rockowej itd.

Wydaje się, że jedynie niepodważalne jest dla niego Niepokalane Poczęcie. Nawet Sobór Watykański II jest podejrzany, bowiem ulegał wpływom zepsutemu światu. Europę uratować może tylko chrześcijańska Polska, która ostała jak wyspa na morzu zachodniej dekadencji. Autor podręcznika, napisanego na zamówienie ministra Czarnka, w swoim życiowym dziele „Roztrzaskane lustro” idzie na całość.

O autorze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Głosy w dyskusji

Wybory już za:

Dni
Godzin
Minut
Sekund

Znaczenie „partyjnego programu”

Wygrane kampanie PiSu w praktyce uruchamiały spontaniczne działania oddolne (by użyć ukochanego słowa z czasów „Solidarności”) nie tylko działaczy partyjnych, ale bardziej zaangażowanych wyborców PiSu. Program najwyraźniej do nich przemawiał i zostawiał miejsce na włączenie się w akcję za własną partią.

Czytaj »