Kasprzak: Jestem tu, bo chcę aby odeszły w przeszłość ponure czasy faszyzmu panoszącego się po ulicach

fot. Facebook/Paweł Olejniczak

Czwartek 28 września. Warszawa. Rondo gen. Charles’a de Gaulle’a. Paweł Kasprzak z przyjaciółmi i Ekipą Kasprzaka rozmawiają z wyborcami

– Jestem, tu jako #JedynkaObywatelska, rozmawiam z wyborcami – relacjonował Paweł Kasprzak na Facebooku.

ZOBACZ Program wyborczy Pawła Kasprzaka

Kasprzak: – Nie po raz pierwszy jestem tu w ważnej sprawie. Tym razem nikt nas nie tarmosi, nie wyzywa, nie znosi. Jestem tu, bo startuję do Sejmu i chcę aby ponure czasy faszyzmu panoszącego się po ulicach odeszły w przeszłość.


Paweł Kasprzak wraz z Obywatelami RP wiele razy stawał na Rondzie de Gaulle’a, gdzie protestował przeciw faszyzmowi, przeciw opresyjnej władzy, w obronie mniejszości, praw kobiet, w obronie demokracji. – Myślę, że wiele osób pamięta i myślę, że dla tych pamietających wsparcie jego startu do Sejmu jest sprawą oczywistą – uważa Ewa Trojanowska z Obywateli RP.

O autorze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Głosy w dyskusji

Wybory już za:

Dni
Godzin
Minut
Sekund

Znaczenie „partyjnego programu”

Wygrane kampanie PiSu w praktyce uruchamiały spontaniczne działania oddolne (by użyć ukochanego słowa z czasów „Solidarności”) nie tylko działaczy partyjnych, ale bardziej zaangażowanych wyborców PiSu. Program najwyraźniej do nich przemawiał i zostawiał miejsce na włączenie się w akcję za własną partią.

Czytaj »