Nigdy nie odpuszczę. Spotkanie z Adamem Bodnarem


W niedzielę 12 czerwca w Instytucie Kultury Spotkania i Dialogu prof. Adam Bodnar, były rzecznik praw obywatelskich spotkał się z mieszkańcami Kilec. Sale Instytutu z trudem pomieściły kielecką publiczność

Okazją do spotkania była premiera książki „Nigdy nie odpuszczę”. To wywiad-rzeka z prof. Bodnarem, który w rozmowie z Bartoszem Bartosikiem wspomina służbę na stanowisku rzecznika, analizuje polityczną i społeczną sytuację w Polsce.

W kieleckim Instytucie Kultury Spotkania i Dialogu rozmowę z Adamem Bodnarem i Bartoszem Bartosikiem prowadził Bogdan Białek.

Goście obejrzeli też stałą wystawę o pogromie kieleckim, a swoje honorarium przekazali na rzecz prowadzonej przez Stowarzyszenie im. Jana Karskiego świetlicy dla matek i dzieci z Ukrainy.

O autorze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Głosy w dyskusji

Wybory już za:

Dni
Godzin
Minut
Sekund

Znaczenie „partyjnego programu”

Wygrane kampanie PiSu w praktyce uruchamiały spontaniczne działania oddolne (by użyć ukochanego słowa z czasów „Solidarności”) nie tylko działaczy partyjnych, ale bardziej zaangażowanych wyborców PiSu. Program najwyraźniej do nich przemawiał i zostawiał miejsce na włączenie się w akcję za własną partią.

Czytaj »