Obywatele RP do parlamentarzystów: Czekamy. Cała Polska patrzy!


Dziś, w dniu protestu przeciw sejmowemu bezprawiu, powinni Państwo odmówić w nim uczestnictwa. To być może ostatnia szansa zachowania mandatu zaufania obywatelek i obywateli, gotowych bronić podstawowych zasad wspólnoty – apelują Obywatele RP do parlamentarzystów

***

Panie Parlamentarzystki i Panowie Parlamentarzyści opozycji!

Zwracamy się do Państwa, którzy reprezentują nas w obu izbach parlamentu, należąc do Koalicji Obywatelskiej, Lewicy, Koalicji Polskiej, Polski 2050 Szymona Hołowni albo jako parlamentarzyści niezależni — każdy z Państwa ma wolny głos i nie wiąże Państwa żaden nasz mandat, ale nie daliśmy nikomu z Państwa zgody na udział w bezprawiu

Od dawna każda procedowana w Sejmie ustawa bezpośrednio narusza Konstytucję. Państwa udział w tych procedurach nie ma i nie może mieć żadnego uzasadnienia — prawo stanowione jest na Nowogrodzkiej lub w chronionej przez policję willi przy ul. Mickiewicza. W budynkach parlamentu są Państwo wyłącznie sztafażem, uczestniczą w szkodliwej fikcji, legitymizują całkowity rozkład ustroju Rzeczypospolitej, której niemal wszystkie instytucje od dawna już są własnością praktycznie jednego człowieka.


ZOBACZ TAKŻE: Sejm zablokował się sam [ZDJĘCIA]


Dziś, przed kolejną demonstracją obywatelek i obywateli, którzy ogłosili blokadę Sejmu i jego bezprawnych działań, władza odpowiada niesłychaną mobilizacją siłyZwielokrotniono umocnienia wokół Sejmu. Wchodząc na jego obrady przez pilnie strzeżone bramki w fortyfikacjach, korzystają Państwo z przywileju, który również już dawno temu powinni Państwo uznać za nieprzyzwoity, skoro wciąż obowiązuje choćby ów niesławny „zakaz sejmowy” — bezprawny i naruszający podstawowe prawa polityczne grupy obywateli oraz Konstytucję, na którą ślubowali Państwo obejmując mandaty.

Właśnie dziś, 18 listopada 2020 roku, ponad cztery lata po ustanowieniu tego zakazu, w dniu protestu przeciw sejmowemu bezprawiu, powinni Państwo odmówić w nim uczestnictwa. To być może ostatnia dla Państwa szansa zachowania mandatu zaufania obywatelek i obywateli, gotowych bronić podstawowych zasad wspólnoty. To również możliwość, by wykorzystali Państwo własne immunitety i osobistą nietykalność aktywnie broniąc protestujących przed atakami policji, których niestety należy się dziś znów spodziewać.

Czekamy. Cała Polska patrzy!

Obywatele RP

O autorze

3 thoughts on “Obywatele RP do parlamentarzystów: Czekamy. Cała Polska patrzy!

  1. Mówiąc szczerze, mam wszystkich 460 posłów nie wybranych w wolnych wyborach, a więc nie reprezentujących nikogo, zwłaszcza narodu polskiego, głęboko w dupie.

    Sejm pod przewodnictwem PiS, jak i „opozycji” jest nic nie warty. A protesty dążące do nielegalnej dominacji „opozycji” w tym nielegalnym sejmie są nic nie warte. Również poparcia są nie warte.

  2. Chciałem napisać z nierządnikami z ORP, ale ortografia internetowa wskazała błąd. Po poprawie na nierządnice żadnego błędu nie było. Widać, że ortografie z googla, jaszcze nie opanowały ideologii gender. Jakieś starocie z XIX wieku.

  3. Jako konserwatysta o lata świetlne odległy od ideologii gender, jestem wielce oburzony, że nierządników męskich i nierządnice żeńskie ortografia internetowa nie traktuje równo. Dla mnie konserwatysty to jest równie złe zło.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Głosy w dyskusji

Wybory już za:

Dni
Godzin
Minut
Sekund

Znaczenie „partyjnego programu”

Wygrane kampanie PiSu w praktyce uruchamiały spontaniczne działania oddolne (by użyć ukochanego słowa z czasów „Solidarności”) nie tylko działaczy partyjnych, ale bardziej zaangażowanych wyborców PiSu. Program najwyraźniej do nich przemawiał i zostawiał miejsce na włączenie się w akcję za własną partią.

Czytaj »