Obywatele RP do Rafała Trzaskowskiego: Teraz działanie należy do Pana

Stawaliśmy przez ostatnie lata naprzeciw faszystom i nacjonalistom sprzeciwiając się brunatnieniu polskich ulic. Wyzywani, niejednokrotnie bici, usuwani z ulic przez policję. Stawaliśmy za to przed sądami. Teraz działanie należy do Pana i urzędników z Urzędu Miasta Stołecznego Warszawa – piszą Obywatele RP do prezydenta Warszawy

Swój list prezydentowi Warszawy przekazali 27 lipca. „Pan może sprawić, że miejsca takie jak Plac Krasińskich, ponownie staną się 1 sierpnia miejscami pamięci i zadumy nad historią, a nie naszym narodowym wstydem” – napisali Obywatele RP.

– To jest wstyd dla Warszawy, że przez tyle lat zarządcy miasta nie potrafili sobie z tym problemem poradzić – mówi Wojciech Kinasiewicz z Obywateli RP.


O autorze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Głosy w dyskusji

Wybory już za:

Dni
Godzin
Minut
Sekund

Znaczenie „partyjnego programu”

Wygrane kampanie PiSu w praktyce uruchamiały spontaniczne działania oddolne (by użyć ukochanego słowa z czasów „Solidarności”) nie tylko działaczy partyjnych, ale bardziej zaangażowanych wyborców PiSu. Program najwyraźniej do nich przemawiał i zostawiał miejsce na włączenie się w akcję za własną partią.

Czytaj »