Obywatelska sztafeta biało-czerwonych serc


Jesteśmy zwykłymi obywatelami, którym zależy na odsunięciu PiS od władzy – piszą organizatorzy Obywatelskiej Sztafety Biało-Czerwonych Serc. – Uważamy, że nadchodzące wybory będą ostatnią okazją do uratowania demokracji, przywrócenia praworządności w pokojowy sposób

Dlatego postanowili aktywnie wspierać kandydatów startujących z list ugrupowań prodemokratycznych z okręgu nr 2, gdzie mieszkają (południo-zachodnia część Dolnego Śląska). Robią to organizując mobilne pikiety, trzymając banery w rękach. – Przyda się więc każda ich dodatkowa para – apelują.

Paweł Wrabec: – Jeśli myślisz podobnie jak my, dołącz do nas! Choćby na kwadrans. Możesz też przynieść baner/plakat/ulotki/albo hasło napisane na kartonie swojej kandydatki lub kandydata.

W najbliższą sobotę Obywatelska Sztafeta Biało-Czerwonych Serc rozwinie banery na Targowisku Miejskim w Głuszycy. Będzie promować Justynę Gąsior i Sylwię Bielawską, dwie kandydatki z listy Koalicji Obywatelskiej.

  • Targowisko miejskie w Głuszycy, sobota 23 września, godz. 9.15 – 11.15
  • Szczegóły na wydarzeniu na Facebooku

O autorze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Głosy w dyskusji

Wybory już za:

Dni
Godzin
Minut
Sekund

Znaczenie „partyjnego programu”

Wygrane kampanie PiSu w praktyce uruchamiały spontaniczne działania oddolne (by użyć ukochanego słowa z czasów „Solidarności”) nie tylko działaczy partyjnych, ale bardziej zaangażowanych wyborców PiSu. Program najwyraźniej do nich przemawiał i zostawiał miejsce na włączenie się w akcję za własną partią.

Czytaj »