Pomaganie jest legalne

Pomaganie jest legalne. Dołącz do akcji i wesprzyj Grupę Granica w przygotowaniach do ciężkiej zimy na pograniczu polsko-białoruskim!

– Jesteśmy wdzięczni za każdą pomoc i wsparcie – dziękujemy serdecznie wpłacającym pieniądze, a także kolejnym osobom, które przyłączają się do naszej akcji – pisze Grupa Granica na Facebooku. Zachęca do dołączenia do akcji „Pomaganie jest legalne”.

Akcja ma na celu zwrócenie uwagi na kryzys humanitarny na pograniczu polsko-białoruskim. W związku ze zbliżającą zimą bardzo potrzebne jest dodatkowe wsparcie.

W akcji udział wzięli już m.in. Olga Tokarczuk, laureatka literackiej Nagrody Nobla, Katarzyna Poskrobko ze Stowarzyszenia Egala, Paulina Filipowicz, psycholożka, dziennikarka i aktywistka, Grzegorz Gołębiowski, przewodniczący regionu Podlasie Komitet Obrony Demokracji, a także Małgorzata Jurkowicz-Kuczyńska, aktywistka działająca na Podlasiu – informuje Grupa Granica.

Dołączyć do akcji można w bardzo prosty sposób! Wystarczy zrobić sobie zdjęcie z jednym z proponowanych haseł (lista poniżej) i wstawić je na swoje media społecznościowe, dodając link do zrzutki: https://zrzutka.pl/grupagranica

Proponowane hasła to:

1) Twoja pomoc może uratować komuś życie. Wspieram Grupę Granica!

2) Pomaganie jest legalne. Wspieram Grupę Granica!

3) Kryzys humanitarny na granicy z Białorusią trwa. Wspieram Grupę Granica.

Udostępniając treści należy podać ich źródło (Grupa Granica).

Działania Grupy Granica możesz również wesprzeć przez:

Nr konta w BNP: 38 1600 1462 1804 9119 3000 0001

  • Dla przelewów z zagranicy:

IBAN: PL38160014621804011930000001

SWIFT/BIC/ABA: PPABPLPKXXX

Grupa Granica to nieformalna inicjatywa powstała w odpowiedzi na kryzys humanitarny na granicy polsko-białoruskiej. Niesie pomoc humanitarną, prawną i medyczną, monitoruje przestrzeganie praw człowieka.

O autorze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Głosy w dyskusji

Wybory już za:

Dni
Godzin
Minut
Sekund

Znaczenie „partyjnego programu”

Wygrane kampanie PiSu w praktyce uruchamiały spontaniczne działania oddolne (by użyć ukochanego słowa z czasów „Solidarności”) nie tylko działaczy partyjnych, ale bardziej zaangażowanych wyborców PiSu. Program najwyraźniej do nich przemawiał i zostawiał miejsce na włączenie się w akcję za własną partią.

Czytaj »