Pomóż odsłonić oczy! Zbiórka na wydanie broszury „100 największych afer ostatnich lat”


Rządzący chcą, abyśmy oglądali tylko jedyną słuszną telewizję, słuchali jedynego słusznego programu jedynej słusznej partii. Próbują w ten sposób ukryć bezwstydne afery, zaciemnić niewygodne fakty, prawdę zastąpić propagandą i przerobić świadomych obywateli w ciemny lud, który wszystko kupi

Szczególnie mieszkańcy małych gmin i miejscowości skazywani są na wykluczenie informacyjne. – Chcemy to przełamać – informuje Fundacja Arbitror i zapowiada wydanie broszury, która będzie dokumentowała największe afery ostatnich lat. 

– Opiszemy #100Afer, o których nie usłyszymy w TVP. Broszura będzie dostępna bezpłatnie wszędzie tam, gdzie nie docierają media inne niż publiczne – podkreśla Fundacja i prosi o wparcie przedsięwzięcia.

Wydrukowanych zostanie co najmniej 100 tys., 500 tys., może milion egzemplarzy. – Dokładnie tyle, na ile wystarczy środków ze zbiórki – zapowiadają organizatorzy akcji.

Wesprzeć akcję możesz TUTAJ

O autorze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Głosy w dyskusji

Wybory już za:

Dni
Godzin
Minut
Sekund

Znaczenie „partyjnego programu”

Wygrane kampanie PiSu w praktyce uruchamiały spontaniczne działania oddolne (by użyć ukochanego słowa z czasów „Solidarności”) nie tylko działaczy partyjnych, ale bardziej zaangażowanych wyborców PiSu. Program najwyraźniej do nich przemawiał i zostawiał miejsce na włączenie się w akcję za własną partią.

Czytaj »