Powrót Renaty!


Czy pamiętacie gwiazdę Samoobrony, posłankę Renatę Beger? To ta, która miała sprawę w sądzie za sfałszowanie podpisów na listach poparcia do Sejmu. Mówiła w wywiadzie dla Superekspresu, że kocha seks, jak koń owies i że ma kurwiki w oczach

Ta, która nagrała w hotelu sejmowym, jak poseł Lipiński z PiS, prawa ręka i trzecia noga prezesa, kusi ją posadą za opuszczenie Leppera i przejście do klanu Jarosława.

Po latach milczenia w zaciszu swej willi i kilku sklepów mięsnych, wraca na arenę polityczną i to z hukiem. We wtorek demonstrowała na ulicach Warszawy wraz z rolnikami ze związku Wyzwolenie oraz AgroUnia wielką chęć mordowania zwierząt futerkowych.

Są już pierwsze efekty jej „wyzwolenia”. Korki w Warszawie, spóźnione tramwaje oraz autobusy.

Szesnaście lat temu, w 2004 roku Big Cyc poświęcił Beger piosenkę „Złoty Warkocz”. Wykonaliśmy ją na żywo w programie Skowrońskiego w TVP. Może warto przypomnieć ten hit, bo kto wie, czym jeszcze nas zaskoczy? Wszak pani Renata nie powiedziała ostatniego słowa. I to nie tylko w sprawach owsa.

Teledysk zobaczysz TUTAJ.

Na zdjęciach: Demonstracja rolników w Warszawie, fot. Katarzyna Pierzchała

O autorze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Głosy w dyskusji

Wybory już za:

Dni
Godzin
Minut
Sekund

Znaczenie „partyjnego programu”

Wygrane kampanie PiSu w praktyce uruchamiały spontaniczne działania oddolne (by użyć ukochanego słowa z czasów „Solidarności”) nie tylko działaczy partyjnych, ale bardziej zaangażowanych wyborców PiSu. Program najwyraźniej do nich przemawiał i zostawiał miejsce na włączenie się w akcję za własną partią.

Czytaj »