Wiadomości z pierwszej ręki i drugiej nogi. PiS boks!

Ring wolny! Pierwsze starcie! W walce wieczoru zawodnik w lewym narożniku – Marian Banaś posłał kilka ciosów w kierunku zawodnika w bardzo krótkich spodenkach Zbigniewa Ziobry. W odwecie ludzie Ziobry zrobili nalot na mieszkania Banasia i próbują nokautować jego rodzinę

Walka zamieniła się szybko w kibolską ustawkę, gdy do walki wkroczył stary zapaśnik Mariusz Kamiński (drużyna CBA) i walnął w jaja Tomasza Kaczmarka zwanego agentem Tomkiem (PiS). Senator Kogut (PiS) już siedzi na ławce kar, a prezydent Duda chciał coś powiedzieć, ale mu trudno było, bo mu miód po wargach spływał. Jak to podczas sympatycznych porachunków w gangu, bijatyka trwa w najlepsze, a posłanka Lichocka aby podkręcić temperaturę rozróby tradycyjnie dłubie sobie w oku.     

Prezydent miodzio

Sławek Świerzyński z Bayer Full, facet, który nabrał pół Polski na bajer o swojej wielkiej karierze w Chinach, woli jednak robić ją w Polsce. Przez wiele lat przyklejony do PSL-u grał na festynach i remizach „partii z koniczynką”, niestety po wygranej PiS ludowcy przestali być atrakcyjni i Sławek musiał zmienić orientację. Teraz bije rekordy słodzenia władzy, a ostatnio to się już tak zapędził, że o prezydencie Dudzie powiedział, że miód mu spływa po ustach jak mówi. W związku z tą wypowiedzią producenci miodu chcą Świerzyńskiego ogłosić Pszczelarzem Roku, a prezydent Duda już zaprasza na koncerty wyborcze. W konkursie na Króla Wazeliny autor przeboju „Majteczki w krosteczki” przebija nawet Jarka „Kocham pana, panie Antoni” Jakimowicza.

Nauka poszła w las

I to w bardzo ciemny las. Wczoraj (19.02) był Dzień Nauki Polskiej. Z tej okazji warto przypomnieć, że Polska wydaje na naukę dwa razy mniej niż Czechy i cztery razy mniej niż Niemcy. Polscy nauczyciele będą niedługo zarabiać mniej niż bezrobotni, więc uczyć nie będzie komu. I dlatego władza sięga po rezerwy z okolic nocnych knajp i barów ze striptizem, w których można się wiele nauczyć. Już niebawem pojawi się nowy, ciekawy profil nauczania czyli disco polo. Zda egzamin ten, kto walnie z gwinta pół litra tańcząc nago na jednej nodze do numeru „Jesteś szalona” grupy Boys.   

Zenek zgwałcony!

Król Walentynek jest tylko jeden! Takim hasłem reklamowano film o Zenku Martyniuku (produkcja, reżyseria, scenariusz i wszystkie role kobiece: Jacek Kurski TVP). Niestety w walentynkowy weekend pobiła Zenka Blanka Lipińska ze swoją gloryfikacją gwałtu w filmie „365 dni”. Film o brutalnie gwałconej Polce, której gwałty zaczynają się podobać, obejrzało w miłosny weekend blisko pół miliona widzów (485 tys.). Słodką historię o Zenku i jego przebojach 241 tys. widzów, czyli połowa mniej. Problem z frekwencją może wynikać z faktu, że fani Zenka mieszkają głównie w miejscowościach, w których nie ma kina, a wielu z tych, którzy mimo wszystko wybrali się w daleką podróż do sal kinowych, po prostu byli tam pierwsze raz i część z nich pomyłkowo trafiła do kibla, a inni wybrali frytki w Maku.       

O autorze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Głosy w dyskusji

Wybory już za:

Dni
Godzin
Minut
Sekund

Znaczenie „partyjnego programu”

Wygrane kampanie PiSu w praktyce uruchamiały spontaniczne działania oddolne (by użyć ukochanego słowa z czasów „Solidarności”) nie tylko działaczy partyjnych, ale bardziej zaangażowanych wyborców PiSu. Program najwyraźniej do nich przemawiał i zostawiał miejsce na włączenie się w akcję za własną partią.

Czytaj »